Praca.pl Praca Niemcy Technik Dentystyczny Niemcy
Technik dentystyczny - ortodoncja

Technik dentystyczny - ortodoncja

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH
Niemcy, Hamburg / Frankfurt nad Menem / Poczdam
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
3 dni temu
Witam Cię,
mam na imię Alicja i zajmuję się niemiecko-polskimi rekrutacjami w sektorze techniki dentystycznej.

Pracuję dla znanej i cieszącej się uznaniem na rynku grupy w segmencie prestiżowych laboratoriów ortodontycznych Selbach oraz Klee. Od ponad 80 lat działamy głównie na rynku niemieckojęzycznym zatrudniając około 150 pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem w branży, poszukujemy obecnie w ramach rocznego programu szkoleniowego „TRAINING ON THE JOB 2024 - ORTODONCJA” techników dentystycznych do pracy w Hamburgu, Frankfurcie i Poczdamie.

Poniżej przygotowałam dla Ciebie do wyboru 3 różne specjalizacje w ramach naszej oferty pracy i zachęcam do zapoznania się.

W razie pytań możesz skontaktować się ze mną pod wskazanym numerem telefonu lub wysłać CV za pomocą przycisku aplikowania.

Alicja Reuter-Faber
Rekrutacje międzynarodowe
Technik dentystyczny - ortodoncja
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg / Frankfurt nad Menem / Poczdam
1 aplikacja: TRAINING ON THE JOB - Ortodoncja
3 miejsca pracy do wyboru: Hamburg, Frankfurt nad Menem lub Poczdam
3 działy/specjalizacje do wyboru: akryl, cad/cam, gips

Zadania, które czekają na Ciebie:
 • dział akryl
  • Wykonywanie ruchomych aparatów ortodontycznych, np. płytek i/lub ruchomych funkcjonalnych aparatów ortodontycznych, np. aktywatorów, płytek podwójnych zapobiegających cofaniu się żuchwy.
  • Jeśli potrafisz: wykonywanie aparatów stałych, np. aparatów Nance'a.
 • dział cad/cam
  • Skanowanie modeli gipsowych i obróbka modeli 3D, lub/oraz projektowanie szyn plus retainer.
 • dział gips
  • Odlewanie modeli w gipsie.
Jeśli posiadasz:
 • Dyplom technika dentystycznego, ewentualnie asystentki stomatologicznej.
 • Komunikatywną znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
 • Uporządkowany i samodzielny styl pracy.
Oferujemy Ci:
 • Stabilne miejsce pracy na pełny etat w oparciu o roczną niemiecką umowę o pracę w programie szkoleniowym „TRAINING ON THE JOB” z opcja przejęcia na stałe.
 • Pełne ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności od 2000 do 3500 Euro.
 • Szczegółowe wdrożenie, także w zakresie aparatów stałych czy złożonych funkcjonalnych ruchomych aparatów ortodontycznych.
 • Nowocześnie wyposażone przedsiębiorstwo stawiające na digitalizację.
 • Rodzinne relacje w firmie, otwarty, międzynarodowy zespół, koledzy z Polski.
 • Wsparcie podczas całego procesu rekrutacji, relokacji i zatrudnienia.
Dodatkowo:
 • Pracownikom z Unii Europejskiej, chętnym do podjęcia pracy w naszym laboratorium w Hamburgu lub Frankfurcie / M, w razie potrzeby udostępnimy umeblowany pokój służbowy w mieszkaniu dzielonym (pierwsze zasiedlenie, niski czynsz i koszty dodatkowe, niedaleko przystanków lokalnej komunikacji publicznej).
 • Dobre połączenie komunikacyjne.
 • Roczny kurs j. niemieckiego.

Aby zwiększyć Państwa szanse na rozpoczęcie pracy w zawodzie technika dentystycznego ze specjalizacją w ortodoncji i ułatwić Państwu start w Niemczech, proponujemy zainteresowanym kandydatom w Polsce fachowe szkolenie techniczne z ortodoncji rozbite na 2 soboty. Szkolenia są 4 do 6 osobowe i odbywają się w NZOZ Gordent Warszawa, ul. Dunikowskiego 9.

 • Pierwsze szkolenie podstawowe dnia 22.06.2024r. poświęcone jest doginaniu elementów metalowych.
 • Czas między szkoleniami przeznaczony jest na „odrobienie pracy domowej”, czyli dogięcie sporej liczby elementów.
 • Podczas drugiego szkolenia dnia 03.08.2024r. będą omawiane i korygowane prace domowe. Osoby wystarczająco zaawansowane będą miały możliwość zakrylowania pracy pokazowej, stanowiącej przepustkę już na miejscu w Niemczech do podpisania umowy o pracę.
KOSZTA:
 • Opłatę w wys. 1000 PLN związaną z pierwszym szkoleniem pokrywa Firma Fachlabor Dr. W. Klee GmbH.
 • Kolejną opłatę za drugie szkolenie kandydaci pokrywają we własnym zakresie bezpośrednio u szkoleniowca przed rozpoczęciem zajęć. Każdy uczestnik tego szkolenia otrzymuje specjalny rabat w wysokości 25% na zakupy materiałów Dentaurum w firmie #Polkard.
 • Osobom które podpiszą umowę o pracę zwracamy również całkowite koszta związane z drugim szkoleniem. Firma Fachlabor Dr. W. Klee GmbH pokrywa dodatkowo koszta związane z przyjazdem do Niemiec na rozmowę o pracę, tj. opłatę za dojazd i jeden nocleg w hotelu.
To Twoja szansa, nie zastanawiaj się za długo -> kliknij "APLIKUJ" i uzupełnij formularz, lub przedzwoń wcześniej w razie jakichkolwiek pytań. Do usłyszenia.

I jeszcze jedno, sprawdź swoich przyszłych pracodawców na www.selbach.de lub www.kfo-klee.de 

Widzimy się we Frankfurcie lub Hamburgu.

Alicja Reuter-Faber

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH
Vilbeler Landstr. 3-5, 60386 Frankfurt am Main

Fachlabor für Kieferorthopädie Dr. F. W. Selbach GmbH + Co. KG
Beutnerring 9, 21077 Hamburg
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

Fachlabor Dr. W. Klee für grazile Kieferorthopädie GmbH

Specjalistyczne laboratorium Dr. W. Klee zostało założone w 1971 roku w związku z zapotrzebowaniem powstałej 2 lata wcześniej praktyki ortodontycznej.

Ścisła współpraca między laboratorium a praktyką zaowocowała naszą wyjątkową wiedzą i kompetencjami we wszystkich aspektach ortodoncji. Nasi klienci korzystają z tego w wielaki sposób: poprzez opracowywanie niestandardowych rozwiązań, indywidualne porady oraz prowadzone przez nas praktyczne kursy i szkolenia.

W 2006 roku, wraz z pojawieniem się PD Dr. Martina Sander, nawiązana współpraca została jeszcze bardziej rozszerzana z korzyścią dla naszych klientów.

Równoległe przejęcie powstałego dużo wczesniej bo już w 1936 roku Laboratorium Dr. F. W. Selbach GmbH + Co. KG w Hamburgu jak i ugruntowanie naszej filii w Poczdamie, rozszeżyło zasięg usług ortodontycznych i zpotęgowało współpracę z nowymi praktykami dentystycznymi.

Jako nowoczesne laboratorium regularnie stawiamy czoła zmieniającym się wymaganiom. Czy to na poziomie technicznym, w obszarze bezpieczeństwa danych, czy w szerokim zakresie cyfryzacji. Wyznaczamy standardy w zakresie upraszczania procesów, precyzji w projektowaniu aparatów ortodontycznych, rozwiązań zwiększających wydajność w praktyce i w komunikacji z klientami. Naszym celem jest od zawsze oferowanie klientom możliwych korzyści czasowych i maksymalnego bezpieczeństwa leczenia.

Aby dotrzymać kroku cyfryzacji stomatologii, w ostatnich latach opracowaliśmy nowe technologie stomatologiczne. Naszym zadaniem jest dalszy rozwój naszych technik produkcji i technologii cyfrowych oraz uczynienie ich bardziej ekonomicznymi, precyzyjnymi i (w przyszłości) bezpiecznymi.

Podobne oferty

 • Technik dentystyczny (ortodoncja)

  Praca.pl   Niemcy   
  specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
  11 dni
  Możesz wybrać jedną z trzech specjalizacji: pracę z akrylem, obsługę programów do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD/CAM) lub pracę z gipsem. Twoje potencjalne obowiązki: Dział Akrylowy: Tworzenie ruchomych aparatur ortodontycznych, takich jak płytki. Jeśli masz doświadczenie,...
 • Technik Dentystyczny

  LUX MED Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
  11 godz.
  Zadania: wykonywanie prac akrylowych, wykonywanie rozległych prac na implantach (all on), hybrydowa praca w głównym laboratorium i w mniejszych laboratoriach należących do sieci na terenie Warszawy, bezpośrednia praca z pacjentem podczas zabiegów, konsultowanie planu leczenia z zespołem...
 • Lekarz Stomatolog (Protetyk)

  LUX MED Sp. z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
  specjalista junior / mid / senior
  7 godz.
  Praca w Centrum Stomatologicznym LUX MED. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty (mile widziana ukończona specjalizacja z protetyki lub ostatnie lata szkolenia specjalizacyjnego), doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie protetyki, ukończony kurs...
 • Lekarz Stomatolog (Protetyk)

  LUX MED Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior
  13 godz.
  Praca w nowym Centrum Stomatologicznym LUX MED Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty (mile widziana ukończona specjalizacja z protetyki lub ostatnie lata szkolenia specjalizacyjnego), doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie protetyki, ukończony...
 • Lekarz Stomatolog (Implantolog)

  LUX MED Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
  specjalista junior / mid / senior
  13 godz.
  Praca w Nowym Centrum Stomatologicznym LUX MED. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty (mile widziana ukończona specjalizacja z chirurgii stomatologicznej lub ostatnie lata szkolenia specjalizacyjnego), doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie...
 • Lekarz Stomatolog (stomatologia zachowawcza)

  LUX MED Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna   dziś wygasa
  specjalista junior / mid / senior
  2 dni
  Praca w Centrum LUX MED Stomatologia Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty, doceniamy doświadczenie zawodowe w zakresie stomatologii zachowawczej, ukończony kurs ochrony radiologicznej, empatia – Ty dbasz o naszych Pacjentów a my o Ciebie.