Praca.pl Praca Szwecja Kierownik ds. Gastronomii Szwecja
Zastępca Szefa Kuchni / Zastępczyni Szefa Kuchni

Zastępca Szefa Kuchni / Zastępczyni Szefa Kuchni

BONUM VITAE Sp. z o.o.
Szwecja, Sztokholm
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
rekrutacja online
Szukamy kilku pracowników
2 godz. temu
Zastępca Szefa Kuchni / Zastępczyni Szefa Kuchni
Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm
Zakres obowiązków:
  • Wspieranie Szefa Kuchni w bieżącym zarządzaniu zespołem oraz nadzorowaniu sekcji.
  • Kontrola jakości wydawanych dań pod kątem smaku, estetyki i powtarzalności.
  • Zarządzanie stanami magazynowymi, monitorowanie zapasów oraz kontrola food waste.
  • Prowadzenie szkoleń dla młodszych kucharzy i pomocników oraz dbanie o ich rozwój.
  • Ścisłe przestrzeganie standardów HACCP oraz procedur bezpieczeństwa żywności.
  • Koordynacja pracy zespołu w celu zapewnienia płynnej obsługi gości.
  • Współudział w kreowaniu menu i opracowywaniu nowych receptur.
Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku Sous Chef lub innym kierowniczym w gastronomii.
  • Bardzo dobra znajomość zaawansowanych technik kulinarnych i zasad logistyki kuchni.
  • Odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym zespole.
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty profesjonalne.
Oferta:
  • Lokalizacja: restauracje i hotele na terenie całej Szwecji.
  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 17 euro brutto.
  • Wysoki wymiar godzin: możliwość pracy powyżej 200 godzin miesięcznie.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (koszt ok. 300 euro miesięcznie).
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BONUM VITAE Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kontakt@bonumvitae.pl. Będziemy przetwarzali różne informacje o Tobie w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne: prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę:
  • w celu wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje);
  • w celu podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy, informacje o spotkaniach rekrutacyjnych, nasza ocena Twoich predyspozycji do zajmowania określonego stanowiska);
  • w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest wymagany w systemie eRecruiter do Twojej prawidłowej identyfikacji;
  • w oparciu o Twoją zgodę (m.in. dane, które dobrowolnie zamieszczasz w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym, np. Twój wizerunek, zainteresowania, dane zawarte w referencjach od byłych pracodawców);
  • prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę);
  • zbadania satysfakcji z procesu rekrutacji (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);
  • ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z rekrutacją (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes);
  • na wypadek gdybyśmy musieli powtórzyć tę rekrutację (w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes).
Zasadniczo, prosimy o nieprzekazywanie nam podczas procesu rekrutacji żadnych danych wrażliwych, takich jak np. informacje o stanie Twojego zdrowia czy inne dane wskazane w art. 9 RODO. Jeśli jednak uznasz, że podanie takich danych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest konieczne, np. ze względu na Twoją szczególną sytuację, zwrócimy się do Ciebie z prośbą o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie przez nas takich danych wrażliwych.
Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (jeżeli zostały wskazane powyżej) jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podobnie podanie wskazanych powyżej danych niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy i niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy; a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Analizujemy kandydatów w systemie eRecruiter za pomocą różnych filtrów wyszukiwania i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na wyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem kontakt@bonumvitae.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

BONUM VITAE SP. Z O.O.

Wierzymy, że o sukcesie każdej organizacji decyduje odpowiednio budowany, rozwijany i motywowany zespół ludzi.

4GOODSTAFF, to wspólne przedsięwzięcie praktyków biznesu i ekspertów rozwoju zasobów ludzkich. Współpracujemy z zespołem profesjonalnych rekruterów, psychologów i doradców personalnych, których celem jest prowadzenie skutecznych procesów rekrutacji.

Dbamy o cele i potrzeby naszych Klientów, jak również o bezpieczeństwo Kandydatów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doboru, rekrutacji oraz szkolenia pracowników.

Pracujemy w oparciu o wzajemne zaufanie i zasadę partnerstwa. Gruntowne poznanie potrzeb rozwojowych Twojej organizacji oraz jej kultury pozwoli nam zaproponować optymalne rozwiązania w zakresie rozwoju jej zasobów ludzkich.

Pozyskujemy talenty, których umiejętności i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na wzrost organizacji. Nasza praktyka w biznesie sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w szybkiej i skutecznej rekrutacji na specjalistyczne stanowiska. Dzięki doświadczeniu i pasji budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności. To, co nas wyróżnia, to rekrutacja szyta na miarę – dostosujemy się do Twoich potrzeb i zaproponujemy indywidualny model współpracy.

Wierzymy, że kluczowym aspektem efektywności personelu jest skuteczna komunikacja, a budowanie dobrych relacji jest warunkiem realizacji celów Twojego zespołu.

Wiemy jak zadbać o jego rozwój.

Podobne oferty

  • Kierowniczka / Kierownik Lokalu Gastronomicznego

    BONUM VITAE Sp. z o.o.   Szwecja, Sztokholm   
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  Szukamy kilku pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zadania: Nadzór operacyjny nad codziennym funkcjonowaniem kuchni i podległym personelem. Gwarantowanie najwyższych standardów jakościowych każdej serwowanej potrawy. Optymalizacja wykorzystania produktów oraz dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności. Instruowanie zespołu kuchennego i...
  • Szef Kuchni / Zastępca Szefa Kuchni

    BONUM VITAE Sp. z o.o.   Szwecja, Sztokholm   
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  Szukamy kilku pracowników  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zastępca szefa kuchni wspiera szefa kuchni w zarządzaniu pracą kuchni i zapewnia sprawny przebieg codziennej obsługi, dbając jednocześnie o wysoką jakość potraw i standardy kuchni. Główne obowiązki: Zarządzanie kuchnią: Wspieranie szefa kuchni w nadzorowaniu codziennych działań w...
  • Kierownik Gastronomii / Kierowniczka Gastronomii

    VHM Hotel Management   Świnoujście    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Zarządzanie zespołem oraz dbanie o rozwój pracowników działu. Nadzór nad bieżącą pracą wszystkich punktów gastronomicznych. Kontrola stanów magazynowych i koordynacja inwentaryzacji. Raportowanie wyników i działań do Dyrektora Hotelu. Zapewnienie najwyższych standardów obsługi gości.
  • Doradczyni / Doradca Handlowy (FMCG – branża piekarsko-cukiernicza i gastronomiczna)

    POLMARKUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   podkarpackie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    22 godz.
    Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze. Jeśli znasz branżę piekarniczą, cukierniczą lub gastronomiczną i dobrze czujesz się w pracy z klientem – to stanowisko daje realny wpływ na wyniki sprzedaży oraz rozwój rynku. Zakres obowiązków: rozwijanie...
  • Doradczyni / Doradca Handlowy (FMCG – branża piekarsko-cukiernicza i gastronomiczna)

    POLMARKUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   świętokrzyskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    22 godz.
    Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze. Jeśli znasz branżę piekarniczą, cukierniczą lub gastronomiczną i dobrze czujesz się w pracy z klientem – to stanowisko daje realny wpływ na wyniki sprzedaży oraz rozwój rynku. Zakres obowiązków: rozwijanie...
  • Doradczyni / Doradca Handlowy (FMCG – branża piekarsko-cukiernicza i gastronomiczna)

    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    22 godz.
    Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze. Jeśli znasz branżę piekarniczą, cukierniczą lub gastronomiczną i dobrze czujesz się w pracy z klientem – to stanowisko daje realny wpływ na wyniki sprzedaży oraz rozwój rynku. Zakres obowiązków: rozwijanie...
  • Koordynator Restauracji Pracowniczej (K/M/X)

    Sodexo Polska Spółka z o. o.   Błonie    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: Przestrzeganie zasad higieny, BHP oraz standardów jakościowych Sodexo; Zarządzanie operacyjne: m. in. zamawianie towaru, rozliczenie faktur, planowanie i kontrola budżetu itd; Dbałość o najwyższą jakość obsługi i jedzenia w restauracji pracowniczej; Zarządzanie...
  • Przedstawicielka / Przedstawiciel Handlowy FMCG

    Praca.pl   Warszawa    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków realizacja celów sprzedażowych na przypisanym terenie; aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów (sklepy, piekarnie, cukiernie, usługodawcy gastronomiczni) budowanie długoterminowych relacji biznesowych; rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo produktowe; negocjowanie...
  • Przedstawicielka / Przedstawiciel Handlowy FMCG

    Praca.pl   podkarpackie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków realizacja celów sprzedażowych na przypisanym terenie; aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów (sklepy, piekarnie, cukiernie, usługodawcy gastronomiczni) budowanie długoterminowych relacji biznesowych; rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo produktowe; negocjowanie...
  • Przedstawicielka / Przedstawiciel Handlowy FMCG

    Praca.pl   świętokrzyskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków realizacja celów sprzedażowych na przypisanym terenie; aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów (sklepy, piekarnie, cukiernie, usługodawcy gastronomiczni) budowanie długoterminowych relacji biznesowych; rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo produktowe; negocjowanie...