Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zbrojarz na prefabrykacji

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.

Niemcy, Bawaria

33 dni temu

Work Solutions sp. z o.o. (KRAZ 3174) od 2006 specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Miejsce pracy: Bawaria
Nr ref.: REF APT/PREF/Z/DE/08/2019

Forma zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Zakres Zadań:
  • Montaż zbrojenia prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną
Wymagania:
  • Doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność posługiwania się cęgami zbrojarskimi
Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę z pełnymi świadczeniami niemieckimi
  • Wynagrodzenie: 12,00 - 12,50 EUR brutto /godzinę
  • Dodatkowo dobrowolne świadczenie -dodatek ok  400 EUR netto/ m-c z tytułu podwójnego gospodarstwa domowego
  • Dodatek za nadgodziny 25%, dodatek za pracę w sobotę 25%, pozostałe dodatki z niemieckich układów zbiorowych pracy iGZ-DGB (premie urlopowe, świąteczne, stażowe)
  • Pełna, rzetelna ewidencja czasu pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie
  •  Możliwość zwrotu podatku

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz
Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Praca Zbrojarz Betoniarz