Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zbrojarz

WORK SOLUTIONS Sp. z o.o.

Niemcy, Nadrenia Północna - Westfalia

6 dni temu

Work Solutions sp. z o.o. (KRAZ 3174) od 2006 specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych projektów rekrutacyjnych i w delegowaniu transgranicznym dla klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w Niemczech w zakładzie prefabrykacji na stanowisku:

Zbrojarz
Miejsce pracy: Nadrenia Północna - Westfalia
Nr ref.: REF/Z/PREF/REK/DE/08/2019

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska:
  • Montaż zbrojenia prefabrykatów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną
Wymagania:
  • Umiejętność montażu zbrojenia zgodnie z rysunkiem zbrojarskim
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się cęgami zbrojarskimi
  • Doświadczenie na w/w stanowisku 5 lat.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi ZUS
  • Wynagrodzenie: 1800 EUR netto - 2000 EUR netto na miesiąc przy wymiarze dostępnym na projekcie (ok. 190 h). Pełna, rzetelna ewidencja czasu pracy.
  • Długoterminowy rozwój zawodowy w największych zakład prefabrykacji w Niemczech
  • Dodatkowo płatny urlop wypoczynkowy
  • Zapewnione i opłacone przez Pracodawcę zakwaterowanie
  • Zapewniony i opłacony transport do pracy
  • Wyposażenie Pracownika w odzież ochronną i narzędzia do pracy

Poznaj

Poznaj stanowisko: Zbrojarz Betoniarz
Zbrojarz Betoniarz to osoba, która wykonuje elementy betonowe lub żelbetonowe do konstrukcji nośnych budowli lub elementów wypełniających budowlę, a także tworzy elementy żelbetonowe dróg, mostów, budowli melioracyjnych i innych. Pracownik ten operuje dwoma rodzajami materiałów: betonem i stalą. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: przygotowanie i zmontowanie zbrojenia, ...
Praca Zbrojarz Betoniarz