Inżynier budownictwa

Promus Katowice Sp. z o.o.

Czechy

2065 dni temu

Ogłoszenie numer: 230763, z dnia 2012-08-27

Promus Katowice Sp. z o.o.

Jesteśmy liczącym się na rynku, producentem konstrukcji stalowych z przeznaczeniem dla budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i handlowej oraz ochrony środowiska. Grupa naszych projektantów wyspecjalizowała się w budowlanych konstrukcjach stalowych. Przedsiębiorstwo działa od roku 1991 realizując szereg obiektów inżynierskich i budowlanych dla kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Zatrudnimy od zaraz do pracy na budowie w Czeskiej Republice na stanowisko:

Inżynier budownictwa

Miejsce pracy: Czechy / Czechy

 

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • sumienność
  • samodzielność

Oferujemy

  • stałą pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • premiowy system motywacyjny.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Rekrutują z Praca.pl