Kucharz / Chef de Partie

PBSG Ltd

Szwecja, Sztokholm, Goteborg, Malmo, Ostersund

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 4436595, z dnia 2021-04-09

PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja pracy będąca częścią grupy PBSG Limited. Firma działa od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy doświadczonych kucharzy zainteresowanych podjęciem pracy w sezonie wiosna - lato - jesień  2021 w popularnych restauracjach i hotelach 4 i 5* w Szwecji na stanowisku:

Miejsce pracy: Szwecja / Sztokholm, Goteborg, Malmo, Ostersund

Opis stanowiska

  • Przygotowanie dań zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
  • Dbałość o wysoką jakość przygotowanych dań i sposobu ich serwowania,
  • Racjonalne wykorzystanie składników,
  • Utrzymanie porządku i standardów bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza, mile widziani kandydaci z doświadczeniem w hotelach lub renomowanych restauracjach,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Szwedzka umowa,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa),
  • Dodatek za pracę w godzinach wieczornych,
  • Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie,
  • Możliwość nadgodzin,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę,
  • Bilet lotniczy do Szwecji i z powrotem,
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

PBSG Spółka Komandytowa

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz