Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Niemcy, Niemcy - Erftstadt
34 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się i nastawioną na rozwój niemiecką Firmą zajmującą się m.in. zatrudnianiem pracowników z Polski do pracy na terenie Niemiec.

Mamy dwa główne cele: wspieranie naszych Klientów w szukaniu idealnych Pracowników oraz Kandydatów w spełnianiu ich marzeń o wymarzonej pracy. Wyróżnia nas doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i wrażliwość na potrzeby zarówno naszych Klientów jak i osób, które szukając pracy zaufały właśnie nam!

Jesteś zorganizowany, samodzielny i lubisz kontakt z ludźmi?

Masz już doświadczenie w pracy jako Młodszy Spejalista ds. Rekrutacji i szukasz nowych wyzwań oraz możliwości rozwoju?

To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Wyślij do nas swoje CV i dołącz do naszego Zespołu!

Miejsce pracy: Niemcy - Erftstadt

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z Kandydatami
  • Selekcja zgłoszeń osób zainteresowanych podjęciem pracy zgodnie z bieżącymi projektami (weryfikacja kompetencji zawodowych i językowych Kandydatów)
  • Aktywna rozbudowa bazy Kandydatów i regularne podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Tworzenie profili, wprowadzanie danych i zarządzanie bazą Kandydatów chętnych do pracy
  • Przedstawianie Kandydatom aktualnych oraz indywidualnie dopasowanych ofert pracy
  • Przygotowywanie umów, dbałość o kompletność dokumentacji Kandydatów
  • Koordynacja przyjazdu Pracowników do Niemiec
  • Opieka nad Kandydatem w trakcie całego procesu zatrudnienia
  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie w Dziale Obsługi Klienta lub rekrutacji (min. 1 rok)
  • Znajomość programu Landwehr L1 będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Szybkość w działaniu: tzw. akcja-reakcja
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętności interpersonalne i chęć pracy w zespole
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego- poziom B1

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Podstawę wynagrodzenia plus premie i prowizje
  • Transparentność i pracę w zgranym Zespole
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Owoce, kawę, herbatę i zimne napoje

Poznaj