Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. międzynarodowych na rynek szwedzki

F.B.I. TASBUD

Szwecja, Olofström

17 dni temu

"Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość"

Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych, z ponad trzydziestoletnią tradycją w branży, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olofström
Opis stanowiska:
  • ścisła współpraca z osobą odpowiedzialną za rynek szwedzki,
  • tłumaczenie dokumentów z/na język szwedzki,
  • prowadzenie korespondencji w języku szwedzkim,
  • przygotowywanie projektów na rynek szwedzki,
  • reprezentowanie spółki przed szwedzkimi kontrahentami,
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy w Szwecji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane (min. inżynier) – warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint),
  • komunikatywność, sumienność, punktualność,
  • gotowość do pracy Szwecji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów na rynku szwedzkim,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia doświadczenia wymaganego do uprawnień budowlanych,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (01-981), ul. Balaton 20. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest  F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Balaton 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)