Lista stanowisk - Coach

Polecane oferty - Edukacja / Nauka / Szkolenia

  • Trener Sprzedaży Call Center z językiem słoweńskim

    Confilogi Group sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Jakie wyzwania staną przed Tobą w #confilogiteam? Na początek będziesz prowadził(a) szkolenia wstępne, okresowe, produktowe, wszystko zgodnie z naszymi standardami i w oparciu o nasze know-how. Obejmiesz swoją opieką świeżo przeszkolonych nowicjuszy i pomożesz im...
  • Trener Sprzedaży Call Center z językiem bułgarskim

    Confilogi Group sp. z o.o.   Warszawa    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz produktowych, zgodnie z naszymi standardami i w oparciu o nasze know-how, opieka nad świeżo przeszkolonymi agentami i pomoc im szczególnie w okresie wdrożeniowym, czuwanie nad jakością telefonicznej obsługi klienta poprzez...

Coach

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Coach to słowo pochodzące z języka angielskiego i oznaczające trenera. W charakterystyce tego zawodu moglibyśmy użyć tego słowa, dodając jednak słówko 'personalny'. Coach ma bowiem wspierać klienta w jego drodze do kariery, rozwoju zawodowego. Jest więc osobą, łączącą w sobie cechy dobrego psychologa, doradcy zawodowego, a nawet personalnego, gdyż celem osiągnięcia zamierzonego efektu może on wkraczać także w sferę prywatną klienta. Celem coacha jest zmotywowanie klienta i zdopingowanie go do osiągania sukcesów na ścieżce samodoskonalenia zawodowego i pięcia się po szczeblach kariery. Jeśli osoba zatrudniona w tym charakterze odkryje, na podstawie posiadanej wiedzy, doświadczenia i znajomości klienta, problem, który stoi na drodze do jego rozwoju zawodowego i personalnego ma pomóc klientowi zwalczyć, lub zniwelować tenże, co sprawia, że coach jest także swego rodzaju terapeutą. To, co odróżnia coacha od wcześniej wspomnianych profesji, to nastawienie na osiągnięcie konkretnego, wymiernego celu, związanego z życiem zawodowym.


WYMAGANIA

Specyficzny charakter zawodu wymusza od osób, zainteresowanych jego podjęciem specyficznych cech personalnych – odpowiedzialności, zaangażowania w rozwiązywaniu problemów klienta, nastawienia na jego najwyższe dobro i głębokiej motywacji do osiągania zamierzonych celów. Droga do zawodu prowadzi przez liczne szkolenia i kursy, oferowane przez niezależne placówki, jednak preferowanymi zleceniobiorcami są osoby, legitymujące się dyplomem ukończenia wyższej uczelni, na kierunku ekonomicznym, lub psychologii, psychologii biznesu, etc. Zdolność pracy bezpośrednio z klientem, umiejętność cierpliwego słuchania i wyciągania konstruktywnych wniosków, oraz wieloletnie doświadczenie w branży jest tutaj niezwykle istotne.


WARUNKI PRACY

Praca coacha łączy w sobie cechy wielu innych zawodów, nie jest ograniczona do jednego miejsca i określonego czasu. Każde nowe zlecenie niesie za sobą nowe wyzwania i obowiązki.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Coach jest przeważnie zatrudniany na indywidualne zlecenie, a więc wykonuje pracę w charakterze wolnego strzelca, freelancera.


ZAROBKI

Zarobki w tym zawodzie są niezwykle trudne do oszacowania i mogą być bardzo nieregularne. Z pewnością coaching nie jest usługą tanią, jednak jej koszt jest uzależniony od konkretnych czynników, oraz czasu trwania współpracy.

Praca Coach
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

W 2024 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ESG, które objęły duże firmy spełniające określone warunki. Od 2025 r. grono podmiotów zobowiązanych do tworzenia raportów ESG ma się powiększyć o kolejną grupę. Tymczasem badania pokazują, że 2/3 Polaków nie wie, co oznacza skrót ESG, nie mówiąc o wdrażaniu jego zasad do biznesu. Wyjaśniamy, na czym polega raportowanie ESG oraz kogo dotyczy.

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Zdarza się, że szef wywiera na pracowników presję, by w czasie pracy stale mieli przyklejony do twarzy uśmiech. – Niektórzy wręcz zakazują używania wyrazu „problem” i każą zastąpić je „wyzwaniem” – wskazuje socjolog Anna D. Nowicka. Czy pozytywne nastawienie może być destrukcyjne? Kiedy zaczynamy oszukiwać samych siebie? Oto co trzeba wiedzieć o toksycznej pozytywności i jej konsekwencjach.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Kilkudniowy urlop nie pozwolił Ci wypocząć? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułeś się wyspany i nawet proste czynności wysysają z Ciebie całą energię? To może nie być zwykłe zmęczenie, ale poważniejsza dolegliwość. Wyjaśniamy, jakie są symptomy syndromu chronicznego zmęczenia, kiedy warto zwrócić się do specjalisty oraz co może pomóc złagodzić objawy CFS.