Praca.pl
Poradniki

Najnowsze artykuły

Najnowsze

KARIERA I ROZWÓJ zawiera setki porad kierowanych zarówno do pracowników, osób poszukujących pracy, jak i do pracodawców. Znajdziesz tu opinie ekspertów, interesujące wywiady, przystępne omówienie kwestii prawa pracy oraz liczne wskazówki i ciekawostki dotyczące szeroko pojętej tematyki zatrudnienia.

Polecani pracodawcy

CRL Sp. z o.o.
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Bank Pocztowy S.A.
Aptiv
WOVU Sp. z o.o.
Balcerzak Sp. z o.o.
Andreas Christ Spedition und Möbeltransport GmbH
Vetlab Sp. z o.o.
Portal Praca.pl
Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j.
PGD POLSKA Sp z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Cosmedica
MT Industrietechnik GmbH & Co. KG Niederlassung Leipzig
Unum Życie TUiR S.A.
Caesar Vape s.r.o.
HSV Polska Sp. z o.o.
Adecco Personalsdienstleistungen GmbH
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
TMG Spedition GmbH
R11 Automation Sp. z o.o.
IGE+XAO Polska sp. z o.o.
AAA AUTO
Instytut Psychologii i Przedsiębiorczości Sp. z o.o
Erontrans Sp. z o.o.
JL Sp. z o.o.
INSTALEO BARTOSZ KUBIACZYK
Stone Master - Spółka Akcyjna
Legal House Poland sp z o.o.
WIMECH S.C. Roland Ignatowski Anna Ignatowska
Tec-Point GmbH
Max Bau Sp. z o.o.
RSC Auto ID Distribution
Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie S.A.
Remontowa Shipbuilding S.A.
Comac Medical
Humanus Personalservice GmbH
4Life Direct sp. z o.o.
Abramis Sp. z o.o.
Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.
PROPOINT S.A.
ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.
Semisul Poland
STOWARZYSZENIE POLSKI KOMITET NARODOWY UNICEF
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES
VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o
Eko Elprom Sp. z.o.o.
Cedrob S.A.
AYALA S.A.
Zaps Fashion Group Katarzyna Arendt spółka jawna
Over Group
Estella Sp. z o.o.
Szpital Specjalistyczny w Pile
Zabrze Cable Factory sp. z o.o.
ASMO Solutions Sp. z o.o.
Atum Energy Sp. z o.o.
STM Group Sp. z o.o.
Transbud Nowa Huta S.A.
NTFY Jeżak Rabiej S.K.A.
AllRight.io
DMT Packaging sp. z o.o.
PHUB MARIUSZ WIŚNIEWSKI

Polecane oferty

  • Elektryk

    R11 Automation Sp. z o.o.   Niemcy, okolice Monachium
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 14 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    10 godz.
    Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych; uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych; analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych; podłączanie czujników, falowników; rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją; budowa i montaż szaf sterowniczych;
  • Mechanik serwisu ogumienia

    Transbud Nowa Huta S.A.   Kraków, ul. Ujastek 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Oczekujemy: Doświadczenia w naprawie i wymianie ogumienia. Mile widziana znajomość mechaniki i podstawy elektryki samochodowej;
  • Asystent / Asystentka Centermanagement

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Twoje zadania Osoba do kontaktu dla naszych najemców i klientów Sprzedaż powierzchni reklamowych w naszych centrach i parkach handlowych Zarządzanie umowami; Prace administracyjne i organizacyjne Współpraca z innymi działami
  • Kontroler finansowy / Analityk finansowy/ Specjalista ds. kredytów (k/m)

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Ciekawe projekty Prowadzenie projektów z zakresu finansowania nieruchomości komercyjnych we współpracy z zarządem, naszymi bankami partnerskimi i rynkiem kapitałowym Rozbudowa i utrzymanie naszej sieci kontaktów z bankami i instytutami kredytującymi Analiza projektu / Analiza danych...
  • Doradca Serwisowy

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Jakie będą Twoje zadania: Kompleksowa obsługa Klienta serwisu zgodnie ze standardami marki Mercedes-Benz i Subaru; Otwarcie zlecenia naprawy oraz kompletacja niezbędnej dokumentacji; Oględziny i przyjęcie pojazdu do serwisu; Koordynowanie procesu naprawy, przeglądu pojazdu Klienta; Nadzór...
  • Koordynator ds. Nowych Projektów (Launch Coordinator)

    Aptiv   Gdańsk, Ul. Nowatorów 20
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Twoja rola: Będziesz odpowiadać za wdrażanie nowych projektów i zarządzanie zmianami inżynieryjnymi w ramach Zespołu ds. Nowych Projektów. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: Koordynacja współpracy między poszczególnymi członkami zespołu...