Lista stanowisk - Production Manager

Polecane oferty - Kadra zarządzająca

  • Brygadzista Znakowania

    Lava Group   Józefosław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   6 800 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Planowanie, organizowanie, motywowanie oraz kontrola pracy zespołu; Wdrażanie nowych pracowników; Przygotowywanie raportów związanych z realizacją planów i celów; Nadzów nad prawidłowym znakowaniem i jakością nadruków; Realizacja planów produkcyjnych; Rozwój technologii i praca nad...
  • Chief Accountant / Główny księgowy

    Zabrze Cable Factory sp. z o.o.   Zabrze    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat   12 500 - 18 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Obowiązki: Nadzorowanie codziennych działań księgowych, w tym księgowanie wpisów do dziennika i przeprowadzanie uzgodnień. Przejęcie pełnej odpowiedzialności za księgowość, zamknięcie okresu rozliczeniowego w ustalonych terminach. Prowadzenie regularnej sprawozdawczości podatkowej i...

Production Manager

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Production Manager, tłumaczony po prostu jako Kierownik produkcji, to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie produkcji w przedsiębiorstwach o tym charakterze. Głównym celem osób obsadzanych na tym stanowisku jest maksymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii. Kierownik nadzoruje prace dużego zespołu pracowników zaangażowanych w produkcję, analizuje zyski generowane przez nich i opracowuje metody mające je zmaksymalizować, minimalizując przy tym koszty. Przeważnie kierownik kontroluje także działania zewnętrznych wykonawców i podwykonawców, negocjuje warunki umów zawieranych z dostawcami niezbędnych do produkcji materiałów, decyduje o zakupie sprzętu i zatrudnieniu nowych pracowników.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem stawianym przed osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w charakterze kierownika produkcji jest konieczność posiadania wyższego wykształcenia – w tym przypadku technicznego, często uzupełnianego studiami podyplomowymi lub specjalistycznymi szkoleniami z zarządzania w produkcji. Potencjalni pracodawcy zwracają szczególną uwagę na dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydatów, pozyskane w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji. Kandydaci muszą także odznaczać się obszerną wiedzą techniczną, zdolnością zarządzania kapitałem ludzkim, operatywnością i świadomością kosztową.


WARUNKI PRACY

Praca kierownika produkcji obarczona jest dużą odpowiedzialnością, jaką ponosi on za całokształt procesów produkcyjnych i bezpieczeństwo podległego personelu – przekłada się to jednak na stosunkowo wysokie zarobki.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają w tym przypadku różnego rodzaju przedsiębiorstwa produkcyjne. Stanowisko funkcjonuje także w mediach, jednak nie ma ono nic wspólnego z wyżej opisanym.


ZAROBKI

Zarobki na stanowisku kierownika produkcji kształtują się na średnim poziomie 6000 złotych brutto miesięcznie. W dużych, dobrze prosperujących przedsiębiorstwach mogą sięgać na jednak nawet 10 000 złotych brutto.

Praca Production Manager
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Kadra zarządzająca

  • Kierownik do prefabrykacji

    Dibora & CO   Niemcy, Dolna Saksonia i Bawaria   
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B
    6 dni
    Poszukujemy do naszego zespołu przy samodzielnej produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Południowych Niemiec i rejon Dolnej Saksonii (granica z Holandią). KIEROWNIKA/ MAJSTRA/ INŻYNIERA współpracującego na linii produkcyjnej w zespole, do prostych czynności.

Najnowsze artykuły

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

W 2024 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ESG, które objęły duże firmy spełniające określone warunki. Od 2025 r. grono podmiotów zobowiązanych do tworzenia raportów ESG ma się powiększyć o kolejną grupę. Tymczasem badania pokazują, że 2/3 Polaków nie wie, co oznacza skrót ESG, nie mówiąc o wdrażaniu jego zasad do biznesu. Wyjaśniamy, na czym polega raportowanie ESG oraz kogo dotyczy.

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Zdarza się, że szef wywiera na pracowników presję, by w czasie pracy stale mieli przyklejony do twarzy uśmiech. – Niektórzy wręcz zakazują używania wyrazu „problem” i każą zastąpić je „wyzwaniem” – wskazuje socjolog Anna D. Nowicka. Czy pozytywne nastawienie może być destrukcyjne? Kiedy zaczynamy oszukiwać samych siebie? Oto co trzeba wiedzieć o toksycznej pozytywności i jej konsekwencjach.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Kilkudniowy urlop nie pozwolił Ci wypocząć? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułeś się wyspany i nawet proste czynności wysysają z Ciebie całą energię? To może nie być zwykłe zmęczenie, ale poważniejsza dolegliwość. Wyjaśniamy, jakie są symptomy syndromu chronicznego zmęczenia, kiedy warto zwrócić się do specjalisty oraz co może pomóc złagodzić objawy CFS.