Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Automatyk

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów partnerskich.


WYMAGANIA

Osoba na tym stanowisku musi posiadać wykształcenie wyższe i tytuł inżyniera automatyki. Automatyk powinien charakteryzować się: umiejętnością abstrakcyjnego myślenia, umiejętnością analizy i syntezy, uzdolnieniami technicznymi, dobrą pamięcią, umiejętnością pracy zespołowej, umiejętnością komunikacji i negocjacji. Automatyk musi także śledzić na bieżąco nowinki techniczne. Ważna jest także dobra znajomość języka angielskiego oraz biegła obsługa komputera.


WARUNKI PRACY

Automatyk pracuje w biurach technologicznych, laboratoriach zakładów przemysłowych, instytutach naukowych oraz szkołach wyższych. Główne narzędzie pracy automatyka to komputer ze specjalistycznymi programami. Automatyk może pracować samodzielnie lub w zespole.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Automatyk może szukać zatrudnienia we wszelkiego typu biurach technologicznych, zakładach przemysłowych, instytutach naukowych i szkołach wyższych.


ZAROBKI

Pensja automatyka uzależniona jest od stażu pracy, doświadczenia i prestiżu firmy. Zarobki kształtują się w przedziale 3000 zł - 3500 zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Automatyk

zobacz więcej ofert pracy dla Automatyk