Lista stanowisk - Kierownik Kasjerów

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

  • Zastępca Kierownika Działu Kas

    Selgros Cash&Carry   Gdańsk    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: wspieranie zadań kierownika działu, organizacja i nadzór operacji kasjerskich, prowadzenie kontroli i analizy osiąganych wyników, zapewnienie właściwej organizacji pracy, w tym planowanie harmonogramów.
  • Zastępca Kierownika Działu Kas i Obsługi Klienta

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Koszalin, ul. Syrenki 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów. Organizacja i nadzorowanie przyjęcia towaru oraz przygotowania go do sprzedaży. Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu. Wsparcie kierownika w koordynowaniu pracy zespołu. Dbałość o...

Kierownik Kasjerów

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik kasjerów jest odpowiedzialny za koordynowanie i nadzorowanie prac kasjerów, zatrudnionych w markecie. Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy kontrolowanie stanu każdej kasy, i weryfikowanie go w oparciu o potwierdzenia zaksięgowanych transakcji. Kierownik jest odpowiedzialny za poprawne zamknięcie kasy każdego spośród stanowisk, a także wyciąganie konsekwencji w przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości. Kierownik kasjerów opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające na celu zmaksymalizowanie wydajności kasjerów, w jego gestii leży zatrudnianie nowych osób na to stanowisko, oraz przygotowywanie okresowego grafiku dla obecnie zatrudnionych kasjerów.


WYMAGANIA

Osoba zainteresowana pracą na stanowisku kierownika kasjerów musi legitymować się wykształceniem średnim lub wyższym, a także wieloletnim doświadczeniem, zdobytym na stanowisku związanym z branżą handlową. Wielokrotnie kierownikiem kasjerów zostają osoby uprzednio zatrudnione na stanowisku kasjerów, odznaczające się długim stażem pracy i osiąganiem ponadprzeciętnych wyników. Kandydaci na stanowisko kierownika kasjerów muszą posiadać zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu, a także cechy personalne takie jak; odpowiedzialność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków, czy komunikatywność. Umiejętność obsługi komputera, potrzebna do sporządzania bieżących raportów jest także wymagana. Kierownik kasjerów powinien być osobą zorientowaną na osiągnięcie jak najwyższych zysków przez market, w którym został zatrudniony.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika kasjerów jest obszar marketu. W godzinach pracy kierownik nadzoruje osobiście obsługę kas, sprawdza ich stan i sporządza raporty na potrzeby przełożonych – w tym przypadku dyrektora marketu, lub jego zastępcy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko funkcjonuje oczywiście w marketach na terenie całego kraju.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 3000 złotych brutto miesięcznie, w zależności od wielkości obiektu i ilości podległych pracowników.

Praca Kierownik Kasjerów
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Stolarz – co robi, czy to opłacalne, jak zostać?

Stolarz – co robi, czy to opłacalne, jak zostać?

Zapotrzebowanie na osoby wykonujące usługi stolarskie jest wysokie – pracownik obróbki drewna i stolarz to zawody deficytowe we wszystkich województwach. Tymczasem chętnych do nauki stolarstwa brakuje. Czy dziś praca w warsztacie stolarskim może się opłacać, kim jest ebenista oraz ile zarabia stolarz w Polsce? Oto krótki przewodnik po jednym z najstarszych rzemiosł świata.

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Społeczność internetowa wokół marki własnej – jak stworzyć? Porady, najczęstsze błędy

Rozwijanie społeczności online to nie tylko strategia marketingowa, ale również sztuka zrozumienia i współpracy z ludźmi – podkreśla Ola Gościniak, ekspertka ds. rozwijania biznesu online. W tym obszernym poradniku wskazuje najczęściej popełniane błędy w tworzeniu społeczności, a także wyjaśnia, jak uniknąć pułapek oraz co każdy właściciel marki powinien wiedzieć o swojej grupie docelowej.

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Szklane ściany, szklane ruchome schody. Równouprawnienie na rynku pracy to wciąż fikcja?

Udział kobiet w zarządach spółek handlowych wynosi tylko 25%, najmniej licznie są reprezentowane w spółkach akcyjnych i z o.o., co pokazuje, że im wyższe szczeble zarządzania, tym mniej kobiet – zauważa dr Anna M. Górska, dyrektorka Centrum Badań Kobiet i Różnorodności w Organizacjach z Akademii Leona Koźmińskiego. Na czym faktycznie polegają szklane bariery, które blokują kobiety w pracy?

Drzemka w pracy – przyjaciółka wydajności

Drzemka w pracy – przyjaciółka wydajności

Pomysł spania w czasie pracy może wywoływać co najmniej konsternację, niemniej zamknięcie oczu nawet na kilkanaście minut pozwala na nieocenioną regenerację sił i wzrost kreatywności. Potwierdzają to liczne badania, a jedno z nich dowodzi, że mózgi osób praktykujących drzemki są większe i wolniej się starzeją. Korzyści zdrowotne drzemki w pracy są wyraźne, ale co na to polskie prawo pracy?

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – prawa, obowiązki pracodawcy, czas pracy

W UE jest około 101 mln, a w Polsce od 4 do 7 milionów osób z niepełnosprawnością. Teoretycznie cieszą się pełnią praw pracowniczych, jednak czy rynek pracy jest dla nich przyjazny? – Ich sytuacja jest złożona, ale widoczne są pozytywne zmiany, które mogą przyczynić się do większej inkluzji i wykorzystania potencjału tych osób – zauważa prezeska fundacji TAKpełnosprawni Agata Robińska. 

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Stacja polarna – praca, obowiązki zawodowe, zarobki, rekrutacja

Praca na biegunie południowym może się wydawać przygodą życia, lecz przed aplikacją warto przemyśleć swoją motywację. – Nie ma możliwości powrotu, ponieważ komuś się nie podoba, ktoś nie daje rady i rezygnuje z udziału w wyprawie – zauważa dr Małgorzata Korczak-Abshire z Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN. Właśnie trwa rekrutacja do polskiej stacji antarktycznej. Czy warto się zgłosić?