Lista stanowisk - Analityk Kredytowy

Polecane oferty - Finanse / Bankowość

  • Analityk kredytowy/partner kredytowy

    PKO Bank Polski   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:odpowiadasz za zarządzanie ryzykiem i zrównoważony rozwój portfela kredytowego obejmującego ekspozycje powyżej 50 mln zł,analizujesz i oceniasz model biznesowy klienta, sytuację ekonomiczno-finansową, uwarunkowania rynkowe oraz prognozujesz oczekiwaną...
  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...

Analityk Kredytowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Analityk kredytowy - ocenia zdolność i wiarygodność kredytową różnorodnych podmiotów. Do jego obowiązków zalicza się: ocenę ryzyka kredytowego firmy czy grupy firm z danej branży, przygotowywanie analiz branżowych i wniosków kredytowych, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, analizę zdolności kredytowej, analizę przedmiotu kredytowania, współpracę z doradcami kredytowymi.


WYMAGANIA

Pracę na tym stanowisku może podjąć osoba, która posiada wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym, minimum roczne doświadczenie w analizie kredytów lub jako doradca kredytowy, wiedzę dotyczącą instrumentów finansowych, umiejętność przeprowadzania analizy finansowej, doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej, umiejętność identyfikacji ryzyka, bardzo dobrą znajomość finansów przedsiębiorstw, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, biegłość w posługiwaniu się programami Microsoft Office (zwłaszcza Excel i Access), zdolność do analitycznej oceny sytuacji.


WARUNKI PRACY

Analityk kredytowy pracuje w biurze. Często zostaje w pracy po godzinach. Może także odbywać podróże służbowe na spotkania z klientami.


ZAROBKI

Zarobki miesięczne oscylują między 2, 5 tys. a 4 tys. złotych. Zarobki zależne są od wielkości firmy, z którą współpracujemy.

Praca Analityk Kredytowy
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Finanse / Bankowość

  • Kontroler finansowy / Analityk finansowy/ Specjalista ds. kredytów (k/m)

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Ciekawe projekty Prowadzenie projektów z zakresu finansowania nieruchomości komercyjnych we współpracy z zarządem, naszymi bankami partnerskimi i rynkiem kapitałowym Rozbudowa i utrzymanie naszej sieci kontaktów z bankami i instytutami kredytującymi Analiza projektu / Analiza danych...
  • Analityk kredytowy (partner kredytowy)

    PKO Bank Polski   Warszawa, Świętokrzyska 36    praca zdalna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na co dzień w naszym zespole: pracujesz z klientami korporacyjnymi (poszukujemy kilku osób do obszarów: klienta korporacyjnego/klienta strategicznego/nieruchomości komercyjnych), dbasz o bezpieczny wzrost portfela kredytowego współpracując ze stroną biznesową, uczestniczysz w wybranych...

Najnowsze artykuły

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

W 2024 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ESG, które objęły duże firmy spełniające określone warunki. Od 2025 r. grono podmiotów zobowiązanych do tworzenia raportów ESG ma się powiększyć o kolejną grupę. Tymczasem badania pokazują, że 2/3 Polaków nie wie, co oznacza skrót ESG, nie mówiąc o wdrażaniu jego zasad do biznesu. Wyjaśniamy, na czym polega raportowanie ESG oraz kogo dotyczy.

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Zdarza się, że szef wywiera na pracowników presję, by w czasie pracy stale mieli przyklejony do twarzy uśmiech. – Niektórzy wręcz zakazują używania wyrazu „problem” i każą zastąpić je „wyzwaniem” – wskazuje socjolog Anna D. Nowicka. Czy pozytywne nastawienie może być destrukcyjne? Kiedy zaczynamy oszukiwać samych siebie? Oto co trzeba wiedzieć o toksycznej pozytywności i jej konsekwencjach.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Kilkudniowy urlop nie pozwolił Ci wypocząć? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułeś się wyspany i nawet proste czynności wysysają z Ciebie całą energię? To może nie być zwykłe zmęczenie, ale poważniejsza dolegliwość. Wyjaśniamy, jakie są symptomy syndromu chronicznego zmęczenia, kiedy warto zwrócić się do specjalisty oraz co może pomóc złagodzić objawy CFS.