Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Kontrola jakości
Kierownik ds. Systemów Zarządzania Jakością

Lista stanowisk - Kierownik ds. Systemów Zarządzania Jakością

Polecane oferty - Kontrola jakości

  • Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności

    NTFY Jeżak Rabiej S.K.A.   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Obowiązki i odpowiedzialności: Kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, nadzór nad jakością produktu na wszystkich etapach procesu; Przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu GHP, GMP, HACCP; Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z...
  • Lider Zespołu Kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych

    Polpharma Biologics   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna   dziś wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twoje zadania Nadzorowanie zespołu kwalifikacji HVAC i Mediów Czystych; Opracowywanie protokołów i raportów kwalifikacji w tym przygotowanie oraz przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych; Wykonywanie i koordynowanie działań związanych z rekwalifikacją urządzeń, instalacji, pomieszczeń...

Kierownik ds. Systemów Zarządzania Jakością

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Osoba obsadzona na tym stanowisku ma zapewnić maksymalną efektywność funkcjonowania systemów zarządzania jakością w zatrudniającej ją firmie. W tym celu kierownik ds. systemów zarządzania jakością ma koordynować stosowania i opracowywanie procedur i mechanizmów wewnątrz firmy, kontrolując przy tym stronę formalną tych procesów - niezbędną dokumentację. Co niezwykle ważne, celem konsekwentnego realizowania założeń systemów zarządzania jakością, kierownik organizuje i nadzoruje szkolenia dla pracowników.


WYMAGANIA

Wymagania stawiane przed kandydatem na stanowisko kierownika do spraw systemów zarządzania jakością to przede wszystkim wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne. Oczywistym jest, że od osoby obsadzonej na tym stanowisku wymaga się dogłębnej znajomości systemów zarządzania jakością, najchętniej popartej odbytymi szkoleniami, lub dodatkowymi studiami podyplomowymi. Doświadczenie w charakterze specjalisty do spraw zarządzania jakością lub pochodnych będzie wysoce wskazane, podobnie jak umiejętności kierowania podległym zespołem pracowników, z racji kierowniczej specyfiki stanowiska. Także zdolności z zakresu zarządzania i administracji, umiejętność analitycznego myślenia i organizowania pracy własnej i podległego personelu są w tym przypadku wymagane.


WARUNKI PRACY

Praca na stanowisku kierownika ds. systemów zarządzania jakością jest pracą po części biurową (sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji, opracowywanie procedur i norm jakościowych), lecz także opierającą się na kontaktach z personelem i pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy. Także prowadzenie szkoleń i konferencji z zakresu systemów zarządzania jakością wymaga poświęcenia odrębnego czasu i posiadania pewnych zdolności interpersonalnych.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia na tym stanowisku stwarzają firmy kwalifikowane do wielu kategorii, przede wszystkim te, które zatrudniają wielu pracowników, posiadające rozbudowaną strukturę wewnętrzną, a więc szczególnie skupione wokół efektywności działań każdego z zatrudnionych pracowników, a także możliwości technicznych firmy.


ZAROBKI

W niezależnych źródłach podawane są zarobki oscylujące w przedziale od 10 do 12 tysięcy złotych brutto, w przypadku osób o dużym doświadczeniu, zatrudnionych w dużych, dobrze prosperujących firmach.

Praca Kierownik ds. Systemów Zarządzania Jakością
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Ubytek słuchu – które grupy zawodowe są najbardziej narażone?

Ubytek słuchu – które grupy zawodowe są najbardziej narażone?

25 kwietnia wypada Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem, święto zainicjowane przez Ligę Niedosłyszących po to, by zwrócić uwagę na towarzyszący nam w życiu codziennym hałas i jego wpływ na zdrowie. Na pogorszenie się słuchu szczególnie narażeni są ci, którzy doświadczają hałasu w pracy. Wyjaśniamy, jakie są dopuszczalne normy hałasu oraz jak się przed nim skutecznie chronić.

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Edukator ekologiczny – nowy, przyszłościowy zawód na rynku pracy?

Edukator ekologiczny – nowy, przyszłościowy zawód na rynku pracy?

81% Polaków ocenia swoją postawę ekologiczną „zdecydowanie dobrze” lub „raczej dobrze” – skąd zatem śmieci w lasach, trujący dym spalanych śmieci zimą, góry marnowanej żywności trafiające do śmietników? Nasza wiedza o tym, które działania są korzystne dla planety, a które nie, bywa dużo bardziej ograniczona niż nam się wydaje. W zrozumieniu ekologii na co dzień pomaga edukator ekologiczny.

Inżynier wiertniczy – praca, wymagania, pensja, obowiązki zawodowe

Inżynier wiertniczy – praca, wymagania, pensja, obowiązki zawodowe

Inżynierowie wiertniczy potrzebni są na platformach wiertniczych, w kopalniach, pracowniach geotermalnych, laboratoriach badawczych czy chociażby w budownictwie. W parze z szerokimi perspektywami pracy idą bardzo wysokie zarobki. Jednocześnie praca w tym zawodzie jest odpowiedzialna i wymagająca. Chciesz podjąć takie wyzwanie? Wyjaśniamy, jak wejść na tę ścieżkę zawodową.