Lista stanowisk - Kierownik Utrzymania Ruchu

Polecane oferty - Serwis / Technika / Montaż

  • Lider Brygady Elektromonterów

    Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.   Częstochowa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat
    21 godz.
    Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku: Koordynacja usuwania bieżących awarii maszyn; Planowanie i udział w realizacji okresowych przeglądów maszyn i urządzeń; Eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji; Kontakt z klientem, udział w naradach roboczych; Nadzór nad...
  • Brygadzista / Koordynator Brygady Mechanicznej

    SLODKIE sp. z o.o.   Warszawa, Rembertów    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Twój zakres obowiązków: aktywny udział w procesie uruchamiania nowych instalacji i urządzeń przemysłowych, współpraca przy modernizacji maszyn dla nowych produktów, zarządzanie zespołem i organizacja prac związanych z utrzymaniem ruchu, przygotowanie maszyn do produkcji,...

Kierownik Utrzymania Ruchu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych przeglądów technicznych i kontroluje wypełnianie zawartych w nim terminów. Do obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku należy także zbieranie i katalogowanie dokumentacji technicznej wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i urządzeń, a także nanoszenie w niej bieżących aktualizacji. Kierownik zarządza pracami podległego zespołu pracowników, koordynuje jego działania i wyznacza cele poszczególnym jednostkom.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymogów kwalifikacyjnych, stawianych przed kandydatami na stanowisko kierownika utrzymania ruchu, najważniejszym jest bez wątpienia obowiązek posiadania dyplomu ukończenia szkoły średniej technicznej, lub wyższej uczelni, na kierunku technicznym. Preferowane są osoby, legitymujące się wykształceniem wyższym. Równie istotne jest posiadane doświadczenie – kilkuletnie, na stanowisku związanym z techniczną organizacją procesów produkcyjnych, w tym najlepiej na stanowisku kierowniczym. Charakter stanowiska wymusza konieczność posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, samoorganizacji pracy własnej i podległego personelu. Wiedza z zakresu wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa maszyn i technologii, ich obsługi i konserwacji jest bezwzględnie wymagana.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika utrzymania ruchu jest przestrzeń przedsiębiorstwa, w którym został zatrudniony. Do codziennych obowiązków kierownika należy nadzorowanie prac produkcyjnych i analizowanie dokumentacji technicznej, oraz składanie raportów na ręce bezpośrednich przełożonych.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko kierownika utrzymania ruchu funkcjonuje w przedsiębiorstwach produkcyjnych, wykorzystujących zaawansowany sprzęt i technologie.


ZAROBKI

Zarobki rozpoczynają się od kwoty 3500 złotych brutto miesięcznie, średnia podawana przez niezależne portale to około 5200 złotych brutto miesięcznie.

Praca Kierownik Utrzymania Ruchu
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Serwis / Technika / Montaż

  • Kierownik obiektu

    Apleona Polska sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Prowadzenie kontraktu w ramach usługi FM, dot. utrzymania infrastruktury budynku biurowego, Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu, Współpraca z Klientem/Zarządcą, Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek, Rejestrowanie zgłoszeń w...
  • Kierownik obiektu

    Apleona Polska sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne), Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług, Nadzór nad...
  • Apleona Polska sp. z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania: Nadzór nad zespołem techników zajmujących się utrzymaniem ruchu na terenie obiektu, Współpraca z Klientem/Zarządcą, Przyjmowanie zgłoszeń awarii i usterek, Rejestrowanie zgłoszeń w formie elektronicznej, Koordynacja i nadzór nad bieżącymi pracami wynikającymi z zakresu...
  • Menadżer ds. Technicznych i Utrzymania Ruchu

    Grupa Inter Cars   Swobodnia    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Główne zadania: Zapewnienie niezawodnego działania urządzeń procesu technologicznego w poszczególnych jednostkach organizacyjnych, bezpieczeństwa pracowników i środowiska pracy; Monitorowanie infrastruktury technicznej (m.in.: przenośniki, sortery, wózki widłowe), opracowywanie...
  • Kierownik Utrzymania Ruchu

    Pfeifer & Langen Polska   Gostyń    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Jeśli chcesz być odpowiedzialny za: aktywny udział w procesie uruchamiania nowych instalacji i urządzeń przemysłowych; współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń; pełnienie nadzoru w trakcie realizacji zadań remontowych i...

Najnowsze artykuły

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

W 2024 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ESG, które objęły duże firmy spełniające określone warunki. Od 2025 r. grono podmiotów zobowiązanych do tworzenia raportów ESG ma się powiększyć o kolejną grupę. Tymczasem badania pokazują, że 2/3 Polaków nie wie, co oznacza skrót ESG, nie mówiąc o wdrażaniu jego zasad do biznesu. Wyjaśniamy, na czym polega raportowanie ESG oraz kogo dotyczy.

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Toksyczna pozytywność w miejscu pracy – dlaczego jest niebezpieczna?

Zdarza się, że szef wywiera na pracowników presję, by w czasie pracy stale mieli przyklejony do twarzy uśmiech. – Niektórzy wręcz zakazują używania wyrazu „problem” i każą zastąpić je „wyzwaniem” – wskazuje socjolog Anna D. Nowicka. Czy pozytywne nastawienie może być destrukcyjne? Kiedy zaczynamy oszukiwać samych siebie? Oto co trzeba wiedzieć o toksycznej pozytywności i jej konsekwencjach.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

CV mechanik samochodowy – porady, jak napisać profesjonalne CV

CV mechanik samochodowy – porady, jak napisać profesjonalne CV

Mechanik to jeden z zawodów deficytowych w Polsce. Szanse na pracę są spore, niemniej żeby ją zdobyć, szczególnie w renomowanych salonach naprawy pojazdów czy w międzynarodowych firmach motoryzacyjnych, zwykle potrzebne jest dobre CV. Wyjaśniamy, jak krok po kroku napisać CV w zawodzie mechanika, jakie uwzględnić w dokumencie umiejętności oraz w jaki sposób opisać doświadczenie zawodowe.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!