Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Przedstawiciel Handlowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy.


WYMAGANIA

Przedstawiciel handlowy powinien mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane jest wyższe. Ponadto osoba na tym stanowisku musi znać język angielski, obsługę komputera oraz posiadać prawo jazdy kat. B. Ważną kwestią jest też doświadczenie handlowe i znajomość technik sprzedaży. Pracownik powinien cechować się: inicjatywą, dużą samodzielnością i odpowiedzialnością za pracę, a także umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi oraz dużą łatwością w nawiązywaniu kontaktów i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania, wizyty u klientów. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji. Istnieje możliwość awansu zawodowego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik ten może być zatrudniony, np. w branży: spożywczej, budowlanej, sanitarnej, kosmetycznej, farmaceutycznej, maszynowej, samochodowej.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika zależy przede wszystkim od branży, w której działa firma, jej prestiżu na rynku, położenia geograficznego zakładu pracy oraz wyników sprzedaży pracownika. Średnie zarobki kształtują się w granicach od 2,200 zł - 6000 zł + prowizja. Wśród innych dodatków są, m.in.: telefon komórkowy, szkolenia, samochód, pakiet socjalny.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Przedstawiciel Handlowy

zobacz więcej ofert pracy dla Przedstawiciel Handlowy