Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych umów. Osoba obsadzona na tym stanowisku doskonale orientuje się we wszystkich produktach, obecnych w ofercie danego banku lub jego oddziału, prowadząc działalność doradczą, konsultując najlepsze rozwiązania w stosunku do poszczególnych klientów. Stanowisko wymaga nastawienia „na klienta”, czyli orientacji na osiągnięcie maksymalnego zadowolenia ze strony potencjalnego kontrahenta, przy jednoczesnym zapewnieniu jak najwyższych wyników finansowych banku.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymogów kwalifikacyjnych, jakich spodziewać się mogą kandydaci na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych, należy zwrócić szczególną uwagę na konieczność posiadania wyższego wykształcenia ekonomicznego, pozyskanego na kierunku związanym z finansami i rachunkowością. Równie istotne jest wieloletnie doświadczenie, zdobyte na stanowisku związanym z obsługą klienta indywidualnego lub biznesowego, w branży bankowości. Cechy personalne, umożliwiające efektywną pracę w zespole i umiejętne podejście do klienta będą również wymagane. Oczywiście specjalista powinien doskonale orientować się w produktach banku, jednak tę wiedzę pozyska na organizowanych przez placówkę szkoleniach. Dodatkowym wymogiem jest konieczność posiadania umiejętności obsługi komputera i oprogramowania biurowego na poziomie przynajmniej podstawowym.


WARUNKI PRACY

Praca specjalisty ds. Sprzedaży produktów bankowych jest pracą opartą o bezpośredni kontakt z klientami, a także ściśle związana z obowiązkami typowo biurowymi.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko specjalisty ds. sprzedaży produktów bankowych funkcjonuje oczywiście w branży bankowości.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku utrzymują się na średnim poziomie 3000 złotych brutto miesięcznie, szczególnie aktywni pracownicy, osiągający dobre wyniki sprzedaży mogą liczyć na okresowe premie, lub nieznacznie wyższą pensję.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych