Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Przedstawiciel Regionalny

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów sprzedażowych, budowanie wizerunku firmy i dobrych relacji z klientami oraz pozyskiwanie wykwalifikowanych współpracowników.


WYMAGANIA

Przedstawiciel Regionalny powinien mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane jest wyższe. Wymagana jest również znajomość języka angielskiego i obsługi komputera oraz posiadanie prawa jazdy kat. B. Ważną kwestią jest też doświadczenie handlowe i znajomość technik sprzedaży (usługi, produkty, B2B). Pracownik ten powinien też cechować się: inicjatywą, dużą samodzielnością, determinacją w osiąganiu celów, a także umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi oraz dużą łatwością w nawiązywaniu kontaktów, i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania, wizyty u klientów. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji. Istnieje możliwość awansu zawodowego. Zawód ten wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą występować sytuacje stresowe.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Przedstawiciel Regionalny może pracować, np. w branży: finansowej, It, spożywczej, budowlanej, sanitarnej, kosmetycznej, farmaceutycznej, maszynowej, samochodowej, chemicznej.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika zależy przede wszystkim od branży, w której działa firma, jej prestiżu na rynku, położenia geograficznego zakładu pracy oraz wyników pracy pracownika. Zarobki kształtują się w granicach od 2,300 zł - 10 tys. zł + prowizja. Wśród innych dodatków są, m.in.: telefon komórkowy, szkolenia, samochód, pakiet socjalny.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Przedstawiciel Regionalny

zobacz więcej ofert pracy dla Przedstawiciel Regionalny