Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista do spraw rekrutacji i szkoleń, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za realizowanie procesu rekrutacji i prowadzenie szkoleń pracowniczych skierowanych zarówno do nowych pracowników, jak i mających na celu poszerzanie kwalifikacji osób obecnie zatrudnionych. Specjalista reguluje zatrudnienie w firmie lub instytucji w oparciu o ścisłe instrukcje przełożonych, opracowuje oferty zatrudnienia, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne i analizuje ich rezultaty, celem doboru pracowników legitymujących się kwalifikacjami najbardziej atrakcyjnymi z punktu widzenia firmy.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, stawianym przed osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w charakterze specjalisty do spraw rekrutacji i szkoleń jest konieczność posiadania wyższego wykształcenia, pozyskanego na uczelni wyższej o profilu dostosowanym do charakteru działalności prowadzonej w danym miejscu zatrudnienia. Niezwykle istotne okażą się także zdolności analityczne i numeryczne, umiejętności negocjacyjne i efektywnej pracy w zespole. Koniecznością okaże się także umiejętność obsługi komputera na poziomie ponadpodstawowym.


WARUNKI PRACY

Praca specjalisty do spraw rekrutacji i szkoleń skupia się wokół organizowania zatrudnienia w przestrzeni firmy i instytucji oraz opracowywania strategii rozwoju kwalifikacji pracowników.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko funkcjonuje w niemal wszystkich dużych firmach i instytucjach.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku sięgają nawet 5000 złotych brutto miesięcznie, w zależności od miejsca zatrudnienia i stażu pracownika.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń