Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Programista JavaScript

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z użyciem JavaScript (zazwyczaj w zespole projektowym). Do jego zadań należy również podnoszenie jakości stworzonych już aplikacji.

 

WYMAGANIA

Kandydat do pracy na stanowisku programisty JavaScript powinien legitymować się ukończeniem studiów wyższych (informatycznych lub pokrewnych). Ważne jest również doświadczenie w programowaniu w tym języku. Mile widziana jest też znajomość CSS, HTML i jQuery. Niezbędna jest również bardzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca odczytywanie dokumentacji technicznej.

 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się postawą proaktywną dla rozwiązywania pojawiających się problemów oraz odpowiedzialnością. Niezbędna jest również umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.

 

WARUNKI PRACY

Praca na stanowisku programisty JavaSrcipt jest pracą stacjonarną, często wykonywaną w biurze. Często istnieje jednak możliwość pracy zdalnej, jak również pracy w nienormowanym trybie godzinowym.

 

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Programiści JavaSript mogą znaleźć zatrudnienie w  małych i dużych firmach z branży IT, dostarczajacych rozwiązania informatyczne dla innych branż.

 

ZAROBKI

Zarobki programisty JavaScript zależą od posiadanych umiejętności oraz zdobytego doświadczenia. Osoby, które zaczynają pracę w tym zawodzie zarabiają średnio 4 - 5 tys. zł. Doświadczony programista możne liczyć nawet na zarobki w wysokości 10 tys. zł. Dodatkowo pracownik na tym stanowisku może liczyć na różnego typu benefity (dofinansowanie nauki j. angielskiego, pakiet Multisport). 

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Programista JavaScript

zobacz więcej ofert pracy dla Programista JavaScript