Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Programista SQL

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle.

 

WYMAGANIA

Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z klientami oraz motywacji do szybkiego uczenia się. 

 

WARUNKI PRACY

Programista SQL często pracuje stacjonarnie w biurze, jednak często istnieje możliwość pracy zdalnej lub ustalenia nienormowanego czasu pracy. Zazwyczaj osoba zatrudniona na tym stanowisku jest częścią zespołu projektowego.

 

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Programista SQL może szukać zatrudnienia w firmach z branży IT, realizujących projekty dla klientów z różnych branż. Mogą również stać się częścią zespołów projektowych w działach IT różnych organizacji.

 

ZAROBKI

Zarobki programisty SQL są zależne od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Zazwyczaj kształtują się one od 4  do 7 tys.zł. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może liczyć na dodatkowe benefity w postaci karty Multisport, dofinansowania nauki języków obcych, kartę lunchową. 

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Programista SQL

zobacz więcej ofert pracy dla Programista SQL