Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Aplikacji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. Aplikacji to osoba, która odpowiada za zapewnianie wsparcia technicznego, utrzymanie i rozwiązywanie problemów związanych z aplikacjami internetowymi (element oprogramowania użytkowego, które jest podkategorią oprogramowania). Do głównych obowiązków pracownika należy, m.in.: utrzymywanie i nadzór nad aktualnie działającymi instalacjami, rozwój funkcjonalności aplikacji, przygotowanie koncepcji technicznych realizacji usług, wprowadzanie ofert do bazy danych, przyjmowanie zgłoszeń, wsparcie techniczne dla klientów z zakresu obsługi aplikacji, budowanie pozytywnych relacji z klientami, konfiguracja ofert, przygotowanie specyfikacji i procedur testowych, współpraca z dostawcami oprogramowania, regularny monitoring kluczowych parametrów określających wydajność i jakość działania aplikacji i systemów realizujących usługi.


WYMAGANIA

Specjalista ds. Aplikacji powinien mieć wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub telekomunikacji, a także znać dobrze język angielski w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej. Ważną kwestią jest także wiedza praktyczna oparta na doświadczeniu operacyjnym w nadzorze i utrzymaniu sieci, wiedza z zakresu aplikacji usług dodanych, np. (VAS), IN, (Intelligent Networks), pre-paid, itp., znajomość platform Unix i Windows oraz ogólna wiedza z zakresu infrastruktury IT, znajomość wybranych technologii, np. MMS, SMSC, VMS, CDMA, GSM, IN. Poza tym, mile widziane jest 2-3 letnie doświadczenie techniczne - w co najmniej jednym z następujących obszarów: utrzymanie, monitorowanie, projektowanie, eksploatacja sieci telekomunikacyjnych lub sieci IT. Pracownik ten powinien też cechować się: komunikatywnością, odpornością na stres, skutecznym zarządzaniem swoim czasem, silnie rozwinięte zdolności analitycznymi, umiejętnością rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji oraz zdolnością do szybkiego uczenia się i chęciami poznawania nowych technologii IT.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte - biuro. Praca ma charakter indywidualny, pod nadzorem. Zawód ten wymaga ciągłego dokształcania, podnoszenia kwalifikacji i śledzenia zmian na rynku informatycznym. Istnieje możliwość awansu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista ds. Aplikacji może pracować w branży, np.: Telekomunikacja/Inżynieria/Konstrukcje/Technologia.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji zależy od zakresu umiejętności tego pracownika oraz od firmy i położenia geograficznego zakładu pracy. Zarobki specjalisty ds. aplikacji kształtują się od 3,500 - 10 tys. zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Aplikacji

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Aplikacji