Lista stanowisk - Kierownik Projektu

Polecane oferty - Internet / e-commerce

  • Product Designer

    Super-Pharm   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków projektowanie serwisów www i aplikacji pod względem strukturalnym i funkcjonalnym; tworzenie makiet i prototypów opracowywanych funkcjonalności; projektowanie interfejsów z wykorzystaniem najlepszych wzorców projektowych; argumentowanie i uzasadnianie decyzji...
  • Starszy Kierownik Projektów IT

    Medicover sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa / stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    5 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają?​​​ samodzielne prowadzenie projektów oraz programów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką; współudział w przygotowaniu uzasadnienia biznesowego dla projektów (Business Case) zarządzanie projektami w celu maksymalizacji celów biznesowych;...

Kierownik Projektu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem osób bezpośrednio podległych oraz koordynacja działań osób współpracujących w ramach danego przedsięwzięcia, określanie potrzeb projektu (czas, zasoby, budżet), nadzór nad przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej, sporządzanie kalkulacji materiałowej nowego produktu, przygotowanie dokumentacji projektowej do katalogów i innych materiałów promocyjnych, prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami i harmonogramem. A także negocjuje i współpracuje z firmami kooperującymi i poddostawcami, oraz współpracuje z zarządem, i prowadzi prezentację, szkolenia na temat projektu.


WYMAGANIA

Kierownik projektu powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane są też studia podyplomowe z zarządzania projektami lub MBA, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Poza tym, pracownik ten musi mieć też doświadczenie w prowadzeniu projektów, znać narzędzia do zarządzania projektami i techniki oprogramowania wspierającego, i systematyzującego działania nad projektem, a także umieć koordynować działania wieloosobowego zespołu. Kierownik projektu powinien też cechować się, m.in.: zdolnościami analitycznymi i planistycznymi, systematycznością i orientacją na rezultaty, komunikatywnością, operatywnością, wyobraźnią przestrzenną, a także mieć umiejętności negocjacyjne, być dyspozycyjny i odpornym na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami, klientami.. Stanowisko samodzielne, pod nadzorem i wymaga zaangażowania od pracownika. Większość osób zajmujących to stanowisko jest w przedziale wiekowym 27- 40 lat. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy oraz awansu, np. na dyrektora generalnego lub zarządzającego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik projektu może kierować, np.: projektami informatycznymi, telekomunikacyjnymi, finansowymi, inwestycyjnymi, np. w budownictwie.


ZAROBKI

Pensja kierownika projektu zależy od zakładu pracy oraz rodzaju projektu. Wynagrodzenie kształtuje się w granicach od 5 tys. zł - 30 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

Praca Kierownik Projektu
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Kilkudniowy urlop nie pozwolił Ci wypocząć? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułeś się wyspany i nawet proste czynności wysysają z Ciebie całą energię? To może nie być zwykłe zmęczenie, ale poważniejsza dolegliwość. Wyjaśniamy, jakie są symptomy syndromu chronicznego zmęczenia, kiedy warto zwrócić się do specjalisty oraz co może pomóc złagodzić objawy CFS.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Jakie wybrać rośliny do biura?

Jakie wybrać rośliny do biura?

Nie w każdym wnętrzu sprawdzi się ponadczasowa paprotka, nie wszędzie pasuje klasyczny fikus. W przyjaznym dla psów wnętrzu warto rozważyć palmę Areka, w biurze bez okien monsterę, a w open space choćby pachirę. Wiosna to dobry czas na znalezienie dla swojego biura nowej aranżacji roślinnej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie roślin i jak stworzyć w swojej firmie zielone biuro.