Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Produkcji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik ds. Produkcji to osoba, która jest odpowiedzialna za kierowanie procesem produkcyjnym w przedsiębiorstwie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: kierowanie procesem produkcyjnym firmy, opracowanie planów produkcji, organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników, a także prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej, zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego, kontrola załadunków i dostaw produktów firmy do klienta, monitoring rynku oraz zapewnienie przestrzegania zasad BHP w firmie.


WYMAGANIA


Kierownik ds. Produkcji powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, automatyka, mechanika precyzyjna), a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Mile widziane minimum kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i organizacji produkcji oraz znajomość zagadnień i procedur nowoczesnych systemów planowania produkcji, a także znajomość zasad zarządzania jakością. Pracownik ten powinna cechować się również, m.in.: zdolnościami negocjacyjnymi, przywódczymi, odpowiedzialnością, sumiennością, komunikatywnością i samodzielnością, a także inicjatywą i konsekwencją w planowaniu i osiąganiu celów, odpornością na stres, bardzo dobrą organizacją pracy, umiejętnością zarządzania ludźmi.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest przedsiębiorstwo, biuro. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Czas pracy zazwyczaj ośmiogodzinny. Osoba na tym stanowisku ma dość duży kontakt z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.) oraz możliwość awansu, np. na dyrektora produkcji, na dyrektora generalnego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik ds. Produkcji może być zatrudniony, np.: w koncernach, fabrykach komponentów samochodowych, urządzeń automatyzacji procesów technologicznych, produkcji opakowań oraz w przemyśle elektrotechnicznym i produkcji AGD, w sektorze FMCG.


ZAROBKI

Wynagrodzenie pracownika tego kształtuje się w granicach od 5 tys. - 12 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Produkcji

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik ds. Produkcji