Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Pomocniczy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pomocnik produkcji, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem zadań pomocniczych w procesie produkcji. Wykonuje stale te same, powtarzające się czynności pod okiem bardziej doświadczonych pracowników, np. operatorów produkcji. Konkretne zadania są uzależnione od specyfiki zakładu, w którym dana osoba jest zatrudniona.

WYMAGANIA

Pracownik pomocniczy w produkcji nie musi być osobą wykwalifikowaną, gdyż dopiero w praktyce będzie uczyć się zawodu. Przeważnie posiada niskie wykształcenie, np. gimnazjalne czy zawodowe. Musi być osobą sumienną, dobrze zorganizowaną, sprawną i potrafiącą utrzymać koncentrację przez długi czas wykonywania tej samej, czasami monotonnej pracy. Atutem będzie także doświadczenie na podobnym stanowisku lub umiejętność obsługi wózków widłowych.

WARUNKI PRACY

Pomocnik produkcji pracuje najczęściej w magazynie lub halach produkcyjnych. Ma styczność z różnego rodzaju maszynami i urządzeniami, które mogą stanowić niebezpieczeństwo w razie niezachowania odpowiednich środków ostrożności. Musi zadbać o odpowiedni porządek swojego stanowiska pracy, zgodny z zasadami BHP. W pracy podlega bardziej wykwalifikowanym robotnikom, którzy zarządzają procesem produkcji.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracy w charakterze pomocnika produkcji można szukać w firmach posiadających hale produkcyjne, magazynach i innych podmiotach zajmujących się wytwarzaniem nowych produktów. Istnieje możliwość awansu zawodowego, np. na operatora produkcji czy majstra.

ZAROBKI

Pomocnik produkcyjny nie może liczyć na wysokie wynagrodzenie. Oscyluje ono w okolicach najniższej krajowej pensji – 1750 zł brutto. W wielu firmach obowiązuje stawka godzinowa, a praca wykonywana jest często na podstawie umowy cywilnoprawnej.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Pomocniczy

zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Pomocniczy