Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

Przegląd tygodnia 14-20.10.2019

2019-10-18

#RynekPracy
Polski rynek pracy skutecznie radzi sobie z niekorzystnymi zjawiskami w otoczeniu zewnętrznym. Co więcej, na krajowym rynku pracy należy oczekiwać utrzymania się w kolejnych kwartałach stosunkowo dynamicznego tempa wzrostu wynagrodzeń - poinformował Jerzy Kwieciński, minister finansów, inwestycji i rozwoju. Zapoznajcie się artykułem na portalu Puls HR.

#LiczbaTygodnia
1808 to nasza liczba tygodnia – tyle ogłoszeń o pracę w województwie wielkopolskim mogliście znaleźć na naszym portalu. Znajdziecie je tutaj.

 


#WartoWiedzieć
Ogromne zainteresowanie i zagorzałą dyskusję na naszym facebookowym profilu wzbudził artykuł o kosztach palenia papierosów w pracy.
Dlaczego palenie to problem? Może przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu ich zawodowych obowiązków, a dla pracodawcy rodzi codziennie duże koszty finansowe. Kilka przerw dziennie, kilkadziesiąt w miesiącu – w ciągu roku nałóg nikotynowy może powodować nawet ponad 20 dni spędzonych na paleniu w godzinach pracy. To niewiele mniej niż długość przysługującego urlopu.
O szczegółach przeczytacie w naszej sekcji Kariera i Rozwój.

#NaszeGrupy
Zapraszamy do dołączenia do naszych grup na Facebooku. Tworzymy społeczności, w których wspieramy poszukujących pracy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu,Krakowie i Gdańsku. Jeśli szukacie ciekawych i dopasowanych ogłoszeń, chcecie podzielić się doświadczeniami, zainspirować .. do zobaczenia na grupie

Przeczytaj także: