Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Brygadzista

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP.


WYMAGANIA

Osoba na tym stanowisku powinna mieć minimum wykształcenie średnie techniczne i posiadać prawo jazdy kategorii B. Ważną kwestią jest też doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Pracownik taki powinien cechować się: dyspozycyjnością, uczciwością, skrupulatnością i umiejętnością organizacji pracy brygady.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy brygadzisty jest zakład pracy oraz praca w terenie. Zazwyczaj jest to praca na dwie zmiany. Praca wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Brygadzista może być zatrudniony we wszystkich zakładach, gdzie kieruje się grupą pracowników, np. w budownictwie.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji zależy od zakresu odpowiedzialności tego pracownika i od prestiżu firmy. Zarobki brygadzisty w dużej firmie kształtują się od 2000 zł - 3700 zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Brygadzista

zobacz więcej ofert pracy dla Brygadzista