Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownika ds. Rozwoju Biznesu to stanowisko niezmiernie odpowiedzialne. Osoba taka, odpowiada za budowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klientami. A także budowanie relacji z decydentami, negocjowanie warunków i zawieranie umów z klientami oraz regularne dokonywanie przeglądu rynku ubezpieczeniowego.


WYMAGANIA

Kierownik ds. Rozwoju Biznesu powinien mieć wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe - ekonomia, bankowość. Osoba na tym stanowisku musi znać bardzo dobrze język angielski lub niemiecki i posiadać wiedzę w obsłudze komputera. Ważną kwestią jest też 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz doświadczenie w znajomości zagadnień związanych z szeroko rozumianą logistyką. Kierownik ds. Rozwoju Biznesu powinien cechować się, m.in.: innowacyjnością - zdolnością do identyfikowania i wdrażania nowych możliwości biznesowych, analitycznym myśleniem i umiejętnością wyciągania wniosków. A także musi przyjmować odpowiedzialność za rezultaty działań i posiadać zdolności negocjacyjne i handlowe. Poza tym, osoba taka musi umieć pracować w zespole oraz być dyspozycyjną i posiadać prawo jazdy kategorii B.


WARUNKI PRACY

Stanowisko kierownicze i związana z nim odpowiedzialność sprawiają, że konieczna jest odporność na stres, który jest obecny niemal cały czas. Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania, negocjacje. Praca ta wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Zapotrzebowanie na kandydatów na stanowisko kierownika zgłaszają przeważnie duże firmy i zakłady produkcyjne, niezależnie od sektora, tak więc możliwości zatrudnienia są duże.


ZAROBKI

Pensja kierownika jest uzależniona od kwalifikacji, wielkości przedsiębiorstwa, szczegółowego zakresu obowiązków oraz branży, w której funkcjonuje przedsiębiorstwo. W dużych przedsiębiorstwach może zarabiać 6 - 24 tys. zł, w mniejszych 4,5 - 8 tys. zł. + premia i bonusy zależne od wyników (np. podpisania umowa z klientem, przekroczenia danego poziomu sprzedaży). Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, prywatna opieka medyczna, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. Rozwoju Biznesu

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik ds. Rozwoju Biznesu