Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Produktu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. Produktu to osoba, która koordynuje oraz nadzoruje działania związane ze strategią marketingową produktu /lub grupy produktów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: koordynacja działań związanych z wprowadzeniem na rynek produktu/produktów, realizacja strategii marketingowej we współpracy z działem marketingu i PR oraz działem produkcji. A także współpracuje z zewnętrznymi partnerami firmy w ramach prowadzonych projektów, prowadzi badania marketingowe i szkolenia produktowe.


WYMAGANIA

Specjalista ds. Produktu powinien mieć wykształcenie wyższe, np. marketing, zarządzanie, ekonomia lub techniczne oraz prawo jazdy kat. B, a także znać w stopniu dobrym j. angielski i obsługę komputera. Mile widziane jest też doświadczenie zawodowe w marketingu/sprzedaży i znajomość rynku i specyfiki branży oraz narzędzi marketingowych (ATL, BTL - ulotki, programy lojalnościowe, listy do klientów). Poza tym pracownik ten powinien także cechować się, m.in.: dużą komunikatywnością, wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnościami negocjacyjnymi, odpornością na stres, odpowiedzialnością, kreatywnością, samodzielnością i przedsiębiorczością, a także umiejętnością analizowania i wykorzystania badań konsumenckich oraz umiejętnością pracy w zespole.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest przedsiębiorstwo, biuro oraz spotkania z kontrahentami. Czas pracy zazwyczaj ośmiogodzinny. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Osoba na tym stanowisku ma dość duży kontakt z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Specjalista ds. Produktu ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji. Istnieje możliwość awansu zawodowego, np. na Kierownika ds. Produktu / Product Manager.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista ds. Produktu może pracować, np. w branży: spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej, AGD, IT, w fabrykach komponentów samochodowych, w przemyśle elektrotechnicznym, w branży materiałów budowlanych i konstrukcyjnych.


ZAROBKI

Wynagrodzenie specjalisty ds. produktu kształtuje się w granicach od 4,200 zł. - 7,500 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód służbowy, posiłki służbowe.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Produktu

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Produktu