Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pakowacz

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pakowacz to osoba, która pakuje lub opakowywuje gotowy wyrób lub półprodukt, np. w folię, do pudełek, kartonów, skrzynek. Ogólnie rzecz mówiąc pracownik ten odpowiada za opakowanie wyrobu, czyli zabezpieczenie go i przygotowanie do transportu. Warto też zaznaczyć, iż zakres obowiązków pakowacza wynika ze stopnia automatyzacji zakładu oraz profilu produkcji.


WYMAGANIA

W tym zawodzie pracują zazwyczaj kobiety, ale w niektórych zakładach, np. mechanicznych, motoryzacyjnych preferowani są mężczyźni. Pracownik ten musi mieć aktualną książeczkę sanepidowską. Poza tym osoba taka powinna cechować się, m.in.: dokładnością, punktualnością, umiejętnością pracy w zespole oraz chęcią i gotowością do intensywnej pracy.


WARUNKI PRACY

Jest to praca fizyczna. Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte, np. magazyn, hala produkcyjna. Czas pracy zazwyczaj zmianowy. Przy niektórych produkcjach, np. słodycze, leki - pakowacz uposażony jest w rękawiczki i fartuch.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pakowacz może być zatrudniony, m.in.: w magazynach przemysłowych, hurtowniach przemysłowo-spożywczych, w składach, w zakładach: farmaceutycznych, spożywczych, mechanicznych, elektronicznych, odzieżowych, itp.


ZAROBKI

Gratyfikacja pracownika na tym stanowisku kształtuje się w granicach od 1,500 zł – 2, 400 zł.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pakowacz

zobacz więcej ofert pracy dla Pakowacz