Lista stanowisk - Asystent Handlowy

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

Asystent Handlowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Asystent Handlowy - najogólniej rzecz ujmując to doświadczony sprzedawca. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: realizacja zadań handlowych, wsparcie działań Key Account Managera, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, a także poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne), odpowiadanie na zapytania klienta, rozmowy negocjacyjne oraz przygotowywanie dokumentów handlowych i sprawdzanie dostępności towarów.


WYMAGANIA

Asystent Handlowy powinien posiadać wykształcenie minimum średnie, doświadczenie w obsłudze klienta oraz prawo jazdy kategorii B. Osoba na tym stanowisku musi znać dobrze język angielski i posiadać wiedzę w obsłudze komputera (pakiet MS Office) oraz wiedzę na temat działań rynkowych. Poza tym asystent handlowy powinien cechować się, m.in.: dyspozycyjnością, dużym zaangażowaniem, samodzielnością, dokładnością, doskonałą organizacją pracy, a także chęcią do nauki i rozwoju w pionie handlowym.


WARUNKI PRACY

Praca w dynamicznym zespole - wśród profesjonalistów. Miejscem pracy jest biuro oraz jeśli wymaga tego sytuacja, praca w terenie - dotarcie do klienta. Praca wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju i awansu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Asystent Handlowy może pracować w branży: doradztwo/konsulting, obsługa klienta/Call Center, sprzedaż.


ZAROBKI

Średnie wynagrodzenie, na jakie może liczyć ten pracownik to około 1500 – 2500 zł + prowizja.

Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta