Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Inżynier ds. Sprzedaży

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na podległym obszarze, przygotowywanie ofert i rozwiązań techniczno - cenowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych i doradztwo techniczne.


WYMAGANIA

Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie wyższe techniczne (wydziały ekonomiczno-zarządcze, architektoniczne, mechaniczno- technologiczne, itp.). Ważną kwestią jest też doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych w obszarze B2B i doświadczenie w pracy z klientem. Poza tym pracownik ten musi znać język angielski, obsługę komputera oraz mieć prawo jazdy kat. B. Inżynier ds. sprzedaży powinien także cechować się, m.in.: komunikatywnością, dyspozycyjnością, operatywnością i dynamizmem w działaniu, swobodą w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz analitycznym myśleniem, wysoką kulturą osobistą i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - podróże służbowe. Praca doradcy wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość pogłębiania wiedzy oraz umiejętności (szkolenia, konferencje, itd.).


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Inżynier ds. sprzedaży może być zatrudniony w firmach, hurtowniach, zakładach produkcyjnych zajmujących się produktami skomplikowanymi technicznie, np. w branży urządzeń przemysłowych, w branży it - komputery, telefony, w branży motoryzacyjnej - samochody, w branży budowlanej - materiały budowlane.


ZAROBKI

Wysokość gratyfikacji tego pracownika kształtuje się w granicach 3000 zł - 10000 zł. i wyżej + premia (prowizja). Wśród innych dodatków mogą być, m.in.: laptop, telefon komórkowy, samochód.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Inżynier ds. Sprzedaży

zobacz więcej ofert pracy dla Inżynier ds. Sprzedaży