Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Kluczowych Klientów

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, podpisuje umowy i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego do realizowania polityki firmy w odniesieniu do klientów strategicznych, monitoruje bieżące otoczenie rynkowe, ze szczególnym uwzględnieniem działań konkurencji, a pozyskane informacje przekazuje wyższym organom decyzyjnym, uczestnicząc w kreowaniu strategii obsługi klientów kluczowych także osobiście. Specjalista sporządza raporty z prowadzonych przez siebie prac i przekazuje je na ręce bezpośrednich przełożonych – w tym przypadku kierownika ds. klientów strategicznych.


WYMAGANIA

Wśród najczęściej spotykanych wymogów kwalifikacyjnych, jakich spodziewać się mogą osoby aplikujące na stanowisko specjalisty do spraw kluczowych klientów, najważniejszą pozostaje kwestia posiadanego przez nie wykształcenia – potencjalni pracodawcy oczekują wyższego wykształcenia ekonomicznego, pozyskanego na kierunku takim jak marketing i zarządzanie, lub pochodnym. Kilkuletnie doświadczenie, zdobyte w pracy na stanowisku, związanym z bieżącą obsługą klientów strategicznych, będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane pracą w tym charakterze muszą posiadać cechy personalne, umożliwiające im utrzymywanie czynnych kontaktów z klientami firmy, a także efektywną pracę w zespole. Obsługa komputera na poziomie ponadpodstawowym oraz dogłębna znajomość oferty firmy jest także wymagana.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy specjalisty do spraw kluczowych klientów jest przede wszystkim przestrzeń biurowa firmy lub instytucji. Specjalista utrzymuje także bezpośrednie kontakty z klientami kluczowymi firmy i sporządza raporty z prowadzonej przez siebie działalności.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko specjalisty ds. kluczowych klientów funkcjonuje przede wszystkim w branży finansowej, lecz także wielu innych.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku oscylują wokół kwoty 3500 złotych brutto miesięcznie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Kluczowych Klientów

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Kluczowych Klientów