Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Zamówień

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista do spraw zamówień, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialna za organizowanie i realizowanie procesu przyjmowania zamówień w firmie lub przedsiębiorstwie. Pracownik zatrudniony w tym charakterze weryfikuje przyjmowane formularze zamówień lub zgłoszenia telefoniczne, mailowe, etc. pod kątem dostępności określonych towarów lub usług i odpowiada na zapytania potencjalnych odbiorców. Specjalista ds. zamówień uczestniczy także w organizowaniu dostaw i transportu zamówionych towarów, opracowuje dzienne harmonogramy pracowników działu transportu i kontaktuje się z zewnętrznymi firmami transportowymi.


WYMAGANIA

Pierwszym i najważniejszym wymogiem, stawianym zwykle przed osobami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia w charakterze specjalisty ds. zamówień jest konieczność posiadania przynajmniej średniego wykształcenia kierunkowego, pozyskanego w szkole o profilu ekonomicznym, handlowym, etc. Potencjalni pracodawcy zwracają także szczególną uwagę na dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydatów, pozyskane przez nich w pracy na stanowisku o podobnym charakterze pełnionych obowiązków. Od kandydatów oczekuje się wysokiej komunikatywności, umiejętności samoorganizacji pracy, zdolności analitycznych i numerycznych, oraz znajomości obsługi komputera i oprogramowania biurowego.


WARUNKI PRACY

Praca specjalisty ds. zamówień skupia się wokół przyjmowania zamówień drogą mailową, telefoniczną, ewentualnie bezpośrednio od klienta, i przekazywaniu dyspozycji do poszczególnych działów, organizowania transportu i wysyłki, etc.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia na tym stanowisku stwarzają liczne firmy i przedsiębiorstwa, należące do różnorodnych branży i sektorów rynku.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku rozpoczynają się od kwoty 1600 złotych brutto i rosną w zależności od miejsca zatrudnienia i stażu pracownika.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Zamówień

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Zamówień