Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista Dyspozytor

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista Dyspozytor to osoba, która odpowiada za koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, aby zapewnić ciągłość wykonywanych zadań przewozowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: optymalne planowanie transportu, nadzór na kierowcami, organizacja pracy floty własnych pojazdów, organizacja napraw i przeglądów podległego taboru, raportowanie pracy.


WYMAGANIA

Specjalista Dyspozytor powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz prawo jazdy kat. B, a także znać obsługę komputera pakiet MS Office. Ważną kwestią jest też doświadczenie w branży transportowej, znajomość rynku usług TSL i topografii oraz doświadczenie w planowaniu transportu (mile widziane). Poza tym osoba na tym stanowisku powinna cechować się: wysokimi zdolnościami analitycznymi, umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów, dużą samodzielnością, sumiennością, odpowiedzialnością za pracę, a także umiejętnościami interpersonalnymi, komunikatywnością oraz umiejętnością pracy pod presją czasu i odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte biuro, baza, centrala firmy. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Jest to stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Pracownik ma możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista Dyspozytor może być zatrudniony we wszystkich firmach transportowo – logistycznych.


ZAROBKI

Wynagrodzenie na tym stanowisku waha się 2,500 zł – 5 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: telefon komórkowy, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista Dyspozytor

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista Dyspozytor