Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pomocnik Budowlany

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pomocnik Budowlany to osoba, która wykonuje roboty pomocnicze przy budowie bloków, domów, dróg, mostów. Do podstawowych zadań tego pracownika należy, m.in.: malowanie, murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, itp.


WYMAGANIA

Na tym stanowisku mile widziane są osoby młode. Pracownik ten powinien posiadać wykształcenie zawodowe oraz minimalne doświadczenie w pracach murarskich, ciesielskich. Poza tym wymagany jest dobry stan zdrowia - z uwagi na obciążenie fizyczne związane z pracą. Ważne jest też, aby pomocnik budowlany: był dokładny, systematyczny, cierpliwy, solidny oraz umiał współpracować z innymi pracownikami.


WARUNKI PRACY

Pomocnik Budowlany pracuje wewnątrz obiektu i na powietrzu, czyli przy remontach, budowie domów, dróg, mostów. Praca pomocnika budowlanego ma charakter zespołowy - współpracuje z innymi pracownikami budowy. Jest to praca ciężka, fizyczna, wymagająca cierpliwości i dokładności. Pracownik większość prac wykonuje w pozycji stojącej, jest też narażony na stłuczenia, upadki z dużych wysokości.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pomocnik Budowlany pracuje wszędzie tam, gdzie prowadzone są roboty budowlane, czyli we wszystkich firmach budowlanych - państwowych, prywatnych.


ZAROBKI

Wynagrodzenie pomocnika budowlanego kształtuje się od 1,300 zł - 2,500 zł. Wysokość pensji uwarunkowana jest od wielkości inwestycji, majętności firmy oraz położenia geograficznego zakładu pracy.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pomocnik Budowlany

zobacz więcej ofert pracy dla Pomocnik Budowlany