Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Umów Budowlanych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm podwykonawczych, przygotowywanie zabezpieczeń umów i sprawdzanie poprawności z interesem inwestora, a także opiniowanie zwrotów kaucji dla podwykonawców, wystawianie referencji dla podwykonawców, sprawdzanie zgodności treści umowy, przygotowywanie planów finansowych i planów płatności.


WYMAGANIA

Specjalista ds. Umów Budowlanych powinien mieć wykształcenie wyższe o kierunku (administracja, budownictwo, ekonomia, prawo), a także posiadać prawo jazdy kategorii B i znać obsługę komputera. Ważną kwestią jest też znajomość ”prawa umów budowlanych” i procedur oraz archiwizacji dokumentacji. Ponadto mile widziane jest również doświadczenie w firmie budowlanej, np. w dziale administracji kontraktów i umów, logistyki lub obsłudze klienta. Pracownik ten powinien także cechować się: komunikatywnością, operatywnością, umiejętnościami negocjacyjnymi, analitycznym myśleniem oraz dobrą organizacją pracy, a także sprawnie poszukiwać i pozyskiwać informacje.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest pomieszczenie zamknięte - biuro oraz praca w terenie - budowy, agencje nieruchomości, spotkania z inwestorem. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem i wymaga zaangażowania od pracownika. Zawód ten wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą występować sytuacje stresowe. Specjalista ds. Umów Budowlanych. Pracownik ma możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji oraz awansu zawodowego.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista ds. Umów Budowlanych może pracować, np.: w firmach zajmujących się obrotem nieruchomościami, w firmach budowlanych i developerskich, w dużych instytucjach finansowych (np. w bankach hipotecznych), geodezja.


ZAROBKI

Wynagrodzenie specjalisty ds. umów budowlanych kształtuje się w granicach od 3,800 zł - 10 tys. zł. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia, samochód.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Umów Budowlanych

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Umów Budowlanych