Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Marketu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Kierownik Marketu to osoba odpowiedzialna za należytą organizację i funkcjonowanie sklepu wielobranżowego. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie i nadzór nad wszystkimi stoiskami (ekspozycja, zatowarowanie), zarządzanie zespołem podległych pracowników, zamawianie towarów i przyjmowanie dostaw towarowych, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży, przestrzeganie procedur i standardów firmy, reprezentowanie firmy wobec kontrahentów/dostawców oraz prowadzenie dokumentacji i ewidencji, planowanie i analiza sprzedaży.


WYMAGANIA

Kierownik Marketu powinien mieć minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe (np. ekonomia) oraz znać dobrze obsługę komputera i język angielski. Mile widziane jest kilkuletnie doświadczenie w handlu i w zarządzaniu personelem oraz znajomość technik sprzedaży (usługi, produkty, B2B). Osoba na tym stanowisku powinna także cechować się, m.in.: zdolnościami przywódczymi, dużą komunikatywnością, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także przedsiębiorczością, kreatywnym rozwiązywaniem problemów, bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnością zarządzania zespołem pracowników oraz odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika marketu jest pomieszczenie zamknięte, tj. biuro marketu i stoiska skepu. Jest to stanowisko samodzielne, pod nadzorem. Praca ta wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące. Czas pracy ośmiogodzinny. Istnieje możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia) oraz awansu. Pracownik ten powinien śledzić wskaźniki ekonomiczne i trendy w sprzedaży.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik Marketu może pracować w każdej sieci sklepów wielobranżowych, czyli markecie, np. biedronka, castorama.


ZAROBKI

Pensja kierownika marketu waha się w granicach od 2,500 zł do 6 tys. zł i wyżej + premia. Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Marketu

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik Marketu