Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Obiektu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W praktyce może to oznaczać na przykład organizowanie ochrony obiektu, kontrolowanie prac remontowo-naprawczych na jego terenie, podejmowanie decyzji w zakresie przyjmowania nowych pracowników i ustalanie wymagań kwalifikacyjnych, załatwianie formalności, związanych z bieżącymi opłatami, szkolenie pracowników, czy wdrażanie procedur i norm, mających zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom, przebywającym na terenie obiektu.


WYMAGANIA

Wymagania stawiane przed osobami, aplikującymi na stanowisko kierownika obiektów o różnych zastosowaniach będą znacząco różniły się między sobą. Kierownik hali sportowej lub pływalni będzie musiał posiadać wykształcenie adekwatne do prowadzonej przez nie działalności, a także ukończone szkolenia z zakresu ratownictwa, podczas gdy kierownik galerii handlowej to osoba wykształcona w zakresie marketingu i zarządzania. Te przykładowe sytuacje nie zmieniają jednak faktu, iż kierownik w każdym niemal przypadku musi posiadać wiedzę z zakresu zarządzania, administracji i przepisów prawnych, dotyczących danej działalności. Konieczne będą także zdolności zarządzania kapitałem ludzkim, podejmowania strategicznych decyzji, i zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków. Potencjalni pracodawcy oczekują co najmniej kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu obiektem o podobnym przeznaczeniu.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy kierownika jest oczywiście przestrzeń obiektu, którym zarządza. Kierownik nadzoruje bieżące prace zatrudnionych na terenie obiektu osób, a także organizuje formalną stronę jego funkcjonowania.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Kierownik obiektu to stanowisko funkcjonujące w wielu branżach i sektorach rynku. Dobrym przykładem mogą być wspomniane wcześniej obiekty sportowe.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku przeważnie oscylują w granicach kwoty 2500 – 3000 złotych miesięcznie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik Obiektu

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik Obiektu