Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Marketu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Marketu jest to osoba zatrudniona w sklepie wielobranżowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: bieżącą obsługą klienta, obsługa stoisk sklepowych, wykładanie towaru na półki, metkowanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji towarowej.


WYMAGANIA

Marketu musi być osobą pełnoletnią i posiadać aktualną książeczkę sanepidu. Mile widziane jest znajomość zasad obsługi klienta i uprawnienia na wózki widłowe. Pracownik ten powinien też cechować się: dobrą sprawnością fizyczną, komunikatywnością, miłą aparycją, sumiennością, odpowiedzialnością, umiejętnością współpracy z innymi pracownikami oraz zaangażowaniem i chęcią do pracy.


WARUNKI PRACY

Praca ta wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi. Jest to praca fizyczna. Osoba na tym stanowisku powinna nosić ubranie robocze, tj. fartuch. Czas pracy zmianowy. Pracownik Marketu ma możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia).


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik Marketu może pracować we wszystkich sklepach wielobranżowych, czyli marketach.


ZAROBKI

Pensja pracownika marketu waha się od 1,370 zł do 2,500 zł. Wysokość wynagrodzenia tego pracownika zależy od regionu kraju i sieci marketu.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Marketu

zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Marketu