Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Doradca ds. Leasingu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z dealerami, producentami oraz dostawcami zainteresowanymi leasingiem środków trwałych, a także obsługa całości procesu leasingu wraz z działaniami po-sprzedażowymi. Warto znaczyć, iż leasing jest to nowoczesna i ekonomiczna forma finansowania inwestycji, która nie wymaga zaangażowania dużych środków od Klienta.


WYMAGANIA

Doradca ds. leasingu powinien mieć wykształcenie wyższe, dopuszczalne również wykształcenie średnie oraz prawo jazdy kategorii B. Poza tym pracownik na tym stanowisku musi posiadać wiedzę z zakresu finansów przedsiębiorstw, prawa cywilnego i handlowego oraz rynku leasingowego. A także powinien mieć doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów leasingowych oraz doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Ważne jest też, aby osoba taka cechowała się, m.in.: komunikatywnością, konsekwencją w działaniu i dążeniu do celu oraz odpornością na stres, dyspozycyjnością, gotowością do pracy w terenie, wybitnymi zdolności interpersonalnymi i doskonałą organizacja własnej pracy oraz miłą aparycją i zaangażowaniem.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - wizyty w firmach, wizyty u klienta. Praca agenta wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego, np. szkolenia, kursy.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Doradca ds. leasingu może pracować we wszystkich firmach mających usługę "Leasing".


ZAROBKI

Średnie wynagrodzenie tego pracownika kształtuje się w granicach średniej krajowej i wyżej + prowizja. Wśród innych dodatków są, m.in.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.