Lista stanowisk - Doradca techniczno - handlowy

Polecane oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta

Doradca techniczno - handlowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

 Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku.

 

WYMAGANIA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać wyższe wykształcenie techniczne oraz doświadczenie sprzedażowe. Niezbędna jest również umiejętność obsługi komputera (system Office) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Doradca techniczno - handlowy  powinien również posiadać czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

 

Doradca techniczno - handlowy powinien cechować się inicjatywą  efektywnością w działaniu oraz wysoko rozwiniętymi umiejętnościami nawiązywania i podtrzymywania kontaktów. Niezbędna jest również inicjatywa w działaniu oraz zdolność do realizacji planów sprzedażowych.  

 

WARUNKI PRACY

Doradca techniczno - handlowy pracuje zarówno stacjonarnie w biurze, jak i w terenie. Praca ta wymaga dużej mobilności i gotowości do częstych wyjazdów. Doradca techniczno - handlowy ma do dyspozycji narzędzia pracy oferowane przez firmę takie jak samochód służbowy, laptop czy telefon komórkowy.  Istnieje możliwość ustalenia elastycznego czasu pracy.

 

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Doradca techniczno - handlowy ma szerokie możliwości zatrudnienia. Rekrutacje na to stanowisko prowadzą m.in. przedsiębiorstwa z branży budowlanej czy chemicznej.

 

ZAROBKI

Pensja doradcy techniczno - handlowego wynosi ok 4 tys. zł. Może on również liczyć na benefity w postaci szkoleń produktowych, karty Multisport czy prywatnej opieki medycznej. 

Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Sprzedaż / Obsługa klienta