Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konsultant Klienta Biznesowego

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Konsultant Klienta Biznesowego to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie klientów - małych i średnich przedsiębiorstw i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz odpowiada za aktywną sprzedaż produktów i usług firmy. Poza tym, negocjuje warunki sprzedaży i przygotowuje umowy, doradza klientom w zakresie wyboru usług, produktów, a także przygotowuje prezentację ofert i przeprowadza szkolenia.


WYMAGANIA

Konsultant Klienta Biznesowego powinien mieć wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (np. administracja, ekonomia, politologia) oraz prawo jazdy kategorii B i opanowaną dobrą znajomość języka angielskiego. Ważne jest też doświadczenie związane ze sprzedażą i obsługą klientów. Pracownik ten powinien cechować się także, m.in.: inicjatywą, systematycznością, wysoką motywacją do realizacji założonych celów, rozwiniętymi zdolnościami interpersonalne i miłą aparycją. Poza tym, musi umieć pracować w zespole oraz być dyspozycyjnym i odpornym na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania z klientami. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresowe. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju i budowania własnej ścieżki kariery oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji - szeroko rozbudowany pakiet szkoleń.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik ten może być zatrudniony w obszarach, np.: telekomunikacja, sprzedaż i handel usługami, produktami, Marketing/Reklama/Public Relations, obsługa klienta/Call Center.


ZAROBKI

Pensja Konsultanta Klienta Biznesowego kształtuje się w granicach 1,500 zł. - 2000 zł do 10 tys. zł + premie - uzależnione od wyników sprzedaży. Wśród innych dodatków osoba ta może otrzymać, np.: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konsultant Klienta Biznesowego

zobacz więcej ofert pracy dla Konsultant Klienta Biznesowego