Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Kasjer Sklepowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik Kasjer Sklepowy to osoba, która odpowiada za obsługę klienta w sklepie oraz rozlicza ze środków płatniczych za sprzedawany produkt. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według standardów obsługi, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, przyjmowanie zwrotów, rejestruje zakupy na kartach stałego klienta oraz usuwa oznaczenia ceny, zabezpieczenia, itp., wylicza otrzymane w danym dniu pieniądze. A także dba o aktualne informacje o cenie i promocjach: wymienia etykiety cenowe na półkach, pilnuje oznaczeń produktów promocyjnych, nawiązuje kontakt z klientem, udziela doraźnej pomocy klientom podczas zakupów, udziela informacji o towarze, przygotowuje towar do sprzedaży wg życzenia klienta, kontroluje jakość oraz ilość towaru, uzupełnia towar na regałach sklepowych i stojaku kasowym, dba o właściwe ułożenie towarów, ekspozycję w sklepie, bierze aktywny udział w spisach inwentaryzacyjnych.


WYMAGANIA

Pracownik Kasjer Sklepowy powinien mieć wykształcenie min. zawodowe lub średnie. Ważną kwestią jest znajomość obsługi kasy fiskalnej i obsługi komputera, pakietu MS Office, a także posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej. Pracownik ten powinien wykazywać się dobrym stanem zdrowia i brakiem nosicielstwa chorób zakaźnych. Mile widziane jest też doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta. Poza tym pracownik ten powinien cechować się, m.in.: wysoką komunikatywnością, dużą kulturą osobistą, sumiennością, dokładnością, obowiązkowością oraz odpowiedzialnością i uczciwością, a także umiejętnością pracy w zespole.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest sklep, obiekt handlowy. Jest to praca fizyczna, osoba ta pracuje w pozycji stojąco - siedzącej. Praca ta wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące. Czas pracy zazwyczaj zmianowy. Zawód ten nie stawia barier wiekowych, jak i wobec płci, toteż w tym zawodzie mogą być zatrudnione kobiety oraz mężczyźni, osoby bardzo młode, jak i starsze. Pracownik ten powinien nosić ubranie robocze, tj. fartuch.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Pracownik Kasjer Sklepowy może być zatrudniony, np. we wszystkich sieciach handlowych, w mniejszych sklepikach osiedlowych, w hurtowniach.


ZAROBKI

Wysokość zależy od marki obiektu handlowego i położenia geograficznego zakładu pracy. Zarobki pracownika kasjera sklepowego kształtują się od 1,370 zł do 2,500 zł i wyżej.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Pracownik Kasjer Sklepowy

zobacz więcej ofert pracy dla Pracownik Kasjer Sklepowy