Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Ofertowania

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Specjalista ds. ofertowania to osoba, która przygotowuje oferty i koordynacje proces ofertowy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza dokumentacji technicznej, sporządzanie ofert przetargowych i wycen, wysyłanie zapytań ofertowych do kontrahentów, kontakt z potencjalnymi klientami: (mailowy, telefoniczny, spotkania bezpośrednie), uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów, promowanie marki, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.


WYMAGANIA

Specjalista ds. ofertowania powinien mieć wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne, np. budownictwo, elektrotechnika. Poza tym ważną kwestią są: wysoko rozwinie umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności programów kosztorysowych. Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu i zamówieniach publicznych, doświadczenie w kontaktach z klientami, znajomość zagadnień B2B oraz prawo jazdy kat. B. Pracownik ten powinien też cechować się: analitycznym myśleniem, komunikatywnością, uczciwością, rzetelnością, obowiązkowością, samodzielnością i skrupulatnością w działaniu, odpornością na stres.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie, np. spotkania z kontrahentami, plac budowy. Praca wiąże się z dużym natężeniem kontaktów z ludźmi, przez co mogą wystąpić sytuacje stresujące. Czas pracy zasadniczo odbywa się w systemie 8 - godzinnym. Zawód ten wymaga śledzenia zmian na rynku z danej branży. Istnieje możliwość awansu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Specjalista ds. ofertowania może być zatrudniony w branży: Budownictwo/Nieruchomości/Geodezja/ Technologie/ Chemiczna.


ZAROBKI

Pensja specjalisty ds. ofertowania kształtuje się od 2,200 tys. zł do 5 tys. zł i wyżej. Wśród innych dodatków są, m.in.: laptop, telefon komórkowy, szkolenia.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Specjalista ds. Ofertowania

zobacz więcej ofert pracy dla Specjalista ds. Ofertowania