Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Analityk Kredytowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Analityk kredytowy - ocenia zdolność i wiarygodność kredytową różnorodnych podmiotów. Do jego obowiązków zalicza się: ocenę ryzyka kredytowego firmy czy grupy firm z danej branży, przygotowywanie analiz branżowych i wniosków kredytowych, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, analizę zdolności kredytowej, analizę przedmiotu kredytowania, współpracę z doradcami kredytowymi.


WYMAGANIA

Pracę na tym stanowisku może podjąć osoba, która posiada wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub pokrewnym, minimum roczne doświadczenie w analizie kredytów lub jako doradca kredytowy, wiedzę dotyczącą instrumentów finansowych, umiejętność przeprowadzania analizy finansowej, doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej, umiejętność identyfikacji ryzyka, bardzo dobrą znajomość finansów przedsiębiorstw, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, biegłość w posługiwaniu się programami Microsoft Office (zwłaszcza Excel i Access), zdolność do analitycznej oceny sytuacji.


WARUNKI PRACY

Analityk kredytowy pracuje w biurze. Często zostaje w pracy po godzinach. Może także odbywać podróże służbowe na spotkania z klientami.


ZAROBKI

Zarobki miesięczne oscylują między 2, 5 tys. a 4 tys. złotych. Zarobki zależne są od wielkości firmy, z którą współpracujemy.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Analityk Kredytowy

zobacz więcej ofert pracy dla Analityk Kredytowy