Lista stanowisk - Partner Biznesowy

Polecane oferty - Franczyza

  • Partner Handlowy B2B branża OZE

    Górzny Group   Złoczew    praca mobilna
    starszy specjalista (senior)  umowa agencyjna / kontrakt B2B  pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa   5 000 - 70 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Szukamy pojedynczych handlowców oraz całych grup sprzedażowych. Głównym zadaniem partnera handlowego będzie pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne i pomp ciepła o mocach od 30 kWp wzwyż, ale specjalizujemy się również w mniejszych rozwiązaniach...

Partner Biznesowy

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Partnerem biznesowym nazywamy osobę, która podejmuje współpracę z daną firmą w celu odniesienia rynkowego sukcesu oraz pozyskania nowych klientów. Partner biznesowy przyjmuje logo innej firmy w ramach umowy, by jako część większej marki budować zyski i poszerzać rynki zbytu.

WYMAGANIA

 Cechą charakterystyczną partnera biznesowego powinno być nakierowanie na odniesienie sukcesu. Istotne są również umiejętności zarządzani zespołem, wysoko rozwinięte kwalifikacje sprzedażowe oraz zaangażowanie w prowadzenie biznesu. Dobry partner biznesowy to również osoba, która stale podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza biznesowe horyzonty. Mile widziane jest również doświadczenie w branży, w której dana firma funkcjonuje. Nie można również zapomnieć o konieczności posiadania przez kandydata na partnera biznesowego własnej działalności gospodarczej lub też chęci do jej szybkiego założenia.

WARUNKI PRACY

Warunki pracy dla partnera biznesowego są różne w zależności od branży, w której pracuje.

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

 Partnerzy biznesowi są poszukiwani w wielu branżach, np. nowych technologii czy bankowości.

ZAROBKI

Zarobki partnera biznesowego są zazwyczaj zależne od osiąganych wyników. Na ich wysokość wpływa prowizja od zrealizowanych planów sprzedażowych.

Praca Partner Biznesowy
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Urlop okolicznościowy – śmierć matki

Każda osoba zatrudniona na umowę o pracę ma prawo do urlopu okolicznościowego z powodu ważnych wydarzeń w życiu osobistym, w tym pogrzebu bliskiego członka rodziny. Wyjaśniamy, jak skorzystać z takiego wolnego, kiedy należy nam się jeden, a kiedy dwa dni urlopu, a także co napisać na wniosku urlopowym i czy pracodawca ma prawo go odrzucić.

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Inżynier wiertniczy – praca, wymagania, pensja, obowiązki zawodowe

Inżynierowie wiertniczy potrzebni są na platformach wiertniczych, w kopalniach, pracowniach geotermalnych, laboratoriach badawczych czy chociażby w budownictwie. W parze z szerokimi perspektywami pracy idą bardzo wysokie zarobki. Jednocześnie praca w tym zawodzie jest odpowiedzialna i wymagająca. Chciesz podjąć takie wyzwanie? Wyjaśniamy, jak wejść na tę ścieżkę zawodową.

Cechy i nawyki ludzi sukcesu – jak osiągnąć zadowolenie w pracy?

Zwyciezcy i przegrani mają te same cele, więc dlaczego ci pierwsi spełniają marzenia, a ci drudzy pozostają w tyle? Odpowiedzią mogą być właściwe nawyki oraz... nastawienie. – Pewne cechy osobowości odgrywają kluczową rolę w osiąganiu satysfakcji zawodowej – tłumaczy trener biznesu Wiktor Tokarski. Jakie nawyki pomagają w spełnieniu zawodowym? Jak się zachowywać, by budować swój sukces?

Urlop okolicznościowy na urodzenie dziecka

Przyjście na świat dziecka to ogromna radość i duże przeżycie dla całej rodziny. Z tej okazji pracownikowi przysługuje urlop okolicznościowy na urodzenie dziecka. Jak złożyć wniosek o urlop, czy będzie to płatna nieobecność w pracy i dlaczego najczęściej to ojcowie wykorzystują urlop okolicznościowy z powodu przyjścia na świat potomka?

Dzień Niewidzialnej Pracy – kiedy przypada?

Niewidzialna praca to ta na co dzień niedoceniana, często nie dość dobrze wynagradzana, ale ważna i potrzebna, mająca ogromne znaczenie dla życia wielu ludzi, zwierząt, środowiska czy lokalnej społeczności. Często pomijani bohaterowie codzienności obchodzą swoje święto – Dzień Niewidzialnej Pracy. To okazja, by podziękować im za zaangażowanie, pomoc i godną podziwu wytrwałość. Dziękujemy!