Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. rekrutacji

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU


Kierownik do spraw rekrutacji kreuje i odpowiada za politykę rekrutacyjną firmy. W przypadku dużych firm współpracuje on z szefami działów w celu określenia zapotrzebowania na pracowników oraz wybiera agencje odpowiedzialne za prowadzenie naboru. W mniejszych zaś może on także osobiście prowadzić proces poszukiwania pracowników. Odpowiada on również za realizację działań z zakresu employer brandingu, koordynując wdrażanie polityki, tworzenie procedur i budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kierownik ds. rekrutacji pracujący w agencji odpowiada za przygotowanie rekrutacji dla klientów, koordynuje działania specjalistów i kontroluje realizację poszczególnych projektów.


WYMAGANIA


Wymagania stawiane kierownikom ds. rekrutacji to przede wszystkim bogate doświadczenie w zakresie rekrutacji (minimum 4–5 lat), a także wiedza dotycząca specyfiki działania danej firmy i branży, w której ona funkcjonuje. Musi on posiadać wyższe wykształcenie, wysoką świadomość biznesową, nastawienie na realizację celów zespołowych oraz szerokie kompetencje z obszaru tzw. miękkiego HR-u (komunikacja, rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze). Praca na tym stanowisku wymaga doskonałej organizacji, ciągłego wprowadzania usprawnień oraz poszukiwania ulepszeń i nowych rozwiązań.


WARUNKI PRACY


Pracownicy tego szczebla mogą liczyć na atrakcyjne warunki pracy, własny gabinet, system premiujący, pakiet benefitów (sportowych, zdrowotnych, ubezpieczeniowych), a także rozwój kompetencji i umiejętności poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA


Praca dla kierowników ds. rekrutacji to przede wszystkim duże firmy, korporacje, a także agencje headhunterskie i doradcze rekrutujące pracowników do pracy.


ZAROBKI


Zarobki na tym stanowisku charakteryzują się dużymi różnicami w zależności od wielkości firmy, branży oraz jej międzynarodowego charakteru. W średnim ujęciu wynagrodzenie za pracę kształtuje się najczęściej w przedziale 4500–9000 zł brutto. Około 25% najgorzej wynagradzanych kierowników ds. rekrutacji zarabia poniżej tego pułapu. Na wyższe zarobki mogą liczyć najlepiej opłacani specjaliści osiągający ponadprzeciętne wyniki.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Kierownik ds. rekrutacji

zobacz więcej ofert pracy dla Kierownik ds. rekrutacji