Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Home Office
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Rozmowa rekrutacyjna online
Rekrutacja bez wychodzenia z domu
Zobacz oferty
Praca zdalna - praca z domu
Najnowsze oferty pracy zdalnej dla Ciebie
Zobacz oferty
Wybrana kategoria

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konstruktor

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które wykażą ewentualne nieprawidłowości. Osoba obsadzona na tym stanowisku nie wykonuje wszystkich spośród wymienionych zadań samodzielnie, przeważnie testy jakościowe są przeprowadzane przez specjalnie dobrany do tego celu personel, konstruktor zaś nadzoruje jego prace i weryfikuje otrzymane rezultaty. Podobnie w przypadku produkcji serii prototypowej produktu, konstruktor, jako autor projektu sprawuje raczej nadzór nad wykonawstwem, niż sam prototyp wykonuje.


WYMAGANIA

Najczęściej spotykane wymagania kwalifikacyjne w przypadku stanowiska konstruktora to przede wszystkim wyższe wykształcenie techniczne, pozyskane na uczelni wyższej lub w technikum (wykształcenie wyższe jest preferowane) oraz doświadczenie w pracach konstrukcyjnych w określonej dziedzinie. Niezbędne będą umiejętności pracy w zespole, względnie kierowania kapitałem ludzkim podległego zespołu pracowników. Oczywiście od osoby zatrudnionej na tym stanowisku wymaga się także szczególnych zdolności myślenia technicznego, zdolności analitycznych i numerycznych, a także biegłej obsługi komputera, wraz z adekwatnym do wykonywanych projektów oprogramowaniem graficznym, lub przeznaczonym do projektowania.


WARUNKI PRACY

Praca na tym stanowisku jest pracą wykonywaną przede wszystkim za pośrednictwem środowiska komputerowego, oraz specjalistycznego oprogramowania do projektowania. Poza tym konstruktor ściśle współpracuje z innymi pracownikami, biorącymi udział w realizacji projektu.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Możliwości zatrudnienia stwarzają różne firmy z branży inżynierii i projektowania.


ZAROBKI

Zarobki na stanowisku konstruktora kształtują się w przedziale od 3000 złotych do 5000 złotych brutto miesięcznie i mogą zostać doraźnie powiększone o dodatkowe premie.

NAJNOWSZE OFERTY PRACY - Konstruktor

zobacz więcej ofert pracy dla Konstruktor